UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Siltās grīdas + koka grīda
Datums: 17/10/2016 10:51

Sveiki,

Jau kādu gadu domāju par apkures risinājumu pirmā stāva telpām. Ir tā ka es ļoti vēlos dabīgu dēļu grīdu mājā, bet tajā pašā laikā apsveru domu par siltajām grīdām. Protams ka koka dēlis ir kā siltuma izolators. Un vēl domāju kas notiks ar dēļiem ja tos siltā grīda sildīs un žāvēs. Kādi komentāri un ieteikumi par šo pustrako domu lidojumu?:)

Re: Siltās grīdas + koka grīda
Autors: v_t ()
Datums: 17/10/2016 17:02

nets pilns ar silto koka grīdu risinājumiem. wood radiant floor heating. ir speciāli metāla profili tādiem gadījumiem.
sasildīt var arī koku tikai jāparūpējas, lai siltuma izolācija uz leju būtu stipri labāka par koka izolējošajām īpašībām.

Re: Siltās grīdas + koka grīda
Autors: J ()
Datums: 17/10/2016 19:04

Risinājums tiešām pustraks, bet norealizēt var visu ko. Dēļi protams staigās mainoties temperatūrai, parādīsies šķirbas apkures sezonā, jāpiedomā par to vai no šādas grīdas siltuma pietiks lai uzsildītu telpu. Protams var paaugstināt temperatūru, tad kritīs apkures efektivitāte un pieaugs siltuma zudumi. Labākais variants šādas grīdas realizācijai ir plāns divslāņu parkets, kurš pielīmēts pie siltās grīdas pamatnes.

Re: Siltās grīdas + koka grīda
Autors: soseds2 ()
Datums: 17/10/2016 19:16

Silto grīdu zem dēļiem var, tikai zemāku t, tīri kom`fortam'.Bet vispār koks pats par sevi ir silts materiāls Papildus šai telpai ieteiktu radiatorus.

Re: Siltās grīdas + koka grīda
Autors: JanisJanis ()
Datums: 17/10/2016 19:37

Man ir koka siltās grīdas. Vienīgi trīsslaņu parkets. Nav ne vainas. Man telpā ir gan grīda gan radiators. Grīda un radiators abi darbojās no kolektoriem. Nu grīda un radiatori abi vienādi pieslēgti. Lūdz ar to es varēju uztaisīt tā ka grīda atverās uz 100%, tad tik sāk vērties radiators vaļā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********   **    **  **    ** 
 **        **     **  **     **  **   **    **  **  
 **        **     **  **     **  **  **      ****   
 ******    *********  ********   *****        **    
 **        **     **  **     **  **  **       **    
 **        **     **  **     **  **   **      **    
 **        **     **  ********   **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727