UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Elektríbas piesléguma projekts Jelgava
Autors: šķūnis ()
Datums: 20/02/2017 11:05

Sveiki,

Vai káds lúdzu nevarétu ieteikt elektríbas piesléguma projektétájus Jelgavá?
Sanému cenu piedávajumu no Telms un 380 EUR + PVN liekas mazliet neadekváti prieks tik maza projekta - 10m vads no staba, nav nekádu transformatoru mainas un nekas tamlidzigs. Neskerso nekádus ne celus ne svesas zemes. Ir sanemti tehniskie norádijumi. Pati izbuve izmaksá 680 EUR. Vai varbút es dzívoju iedomu pasaulé un 380 + PVN ir normáli pa shádu projektu?

Paldies

Re: Elektríbas piesléguma projekts Jelgava
Autors: zhuks ()
Datums: 20/02/2017 11:39

Vai tajā cenā ir iekļauta topogrāfija? Pat ja nav, tad tāpat tā ir zemākā cena, kuru esmu dzirdējis, līdz šim tā bija 450,- no 6 dažādiem nelieliem objektiem pēdējo 2 gadu laikā dažādās Latvijas vietās.

Re: Elektríbas piesléguma projekts Jelgava
Autors: šķūnis ()
Datums: 20/02/2017 11:51

Bez topográfijas. Nu kopá ar PVN jau ar sanák 456 EUR. Iespéjams, ka es gribu pa daudz :)
Vienígais ar ko varu salídzinát ir topografijas cena 150 un májas projekts 1500 tapéc liekas dárgi.

Re: Elektríbas piesléguma projekts Jelgava
Datums: 20/02/2017 11:54

tā ir normāla cena

Re: Elektríbas piesléguma projekts Jelgava
Autors: jjjjuris ()
Datums: 21/02/2017 11:07

pārfrāzēšu .. tā ir nenormāla cena, kas kļuvusi par normu :))

Re: Elektríbas piesléguma projekts Jelgava
Autors: v_t ()
Datums: 21/02/2017 11:12

tas ir tikai VIENS no genocīda instrumentiem.

Re: Elektríbas piesléguma projekts Jelgava
Datums: 21/02/2017 11:21

lielākā daļa vienkārši saka 2k eur, pat nepaskatoties kāds saturs :)

Re: Elektríbas piesléguma projekts Jelgava
Autors: arre ()
Datums: 21/02/2017 11:23

v_t par vārda genocīds nelietīgu valkāšanu, par sodu vajadzētu iet un nolikt ziedus, kā minimums Torņkalna stacijā

Re: Elektríbas piesléguma projekts Jelgava
Autors: zhuks ()
Datums: 21/02/2017 12:50

Tur jau tā lieta, ka liekas dārgi, jo mājas projektam vajadzētu būt vismaz 3000,- - Gp, Ar, Bk, ar ūdensvada, kanalizācijas un iekšējās elektrības iestrādnēm.

Re: Elektríbas piesléguma projekts Jelgava
Autors: pašdarbnieks ()
Datums: 21/02/2017 14:50

Neteikšu, ka lēti bet ne arī ļoti dārgi prriekš tādas situācijas.
Es samaksāju 300 eu. Taisīja viens keks no Kuldīgas. Manā gadījumā vajadzēja atvilkt līdz zemei no stacijas 30metrus un uzlikt skapi. Divās vietās nācās rakt ceļu, pa kuru iet visas iespējamās komunikācijas. Tāpēc arī tas cipars gan jau tāds, jo viņam bija jādabū visi tie štempeļi no letelekom, gāzes, ūdens utt..
Projekts protams pats smieklīgs.., uz manu topeni autocadā ievilka divas strīpas, viens griezums un pieslēguma shēma.
Pārējie uzrunātie gribēja vismaz divreiz lielāku ciparu.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.