UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: pip ()
Datums: 08/11/2017 16:13

Labak uzraxtiet. Ko Jums jaunais meistars sataisija . Nesataisija. Izpleshanas trauks toch jamaina. Suknim sietina filtri jamaina. Katls no darvas jaiztira. Kkur 150 eur izmaksas

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: ETT ()
Datums: 08/11/2017 19:20

Bez apskates teikt, ka jāmaina, nevis jāpiepumpē, ka jāmaina, nevis jāiztīra, ka jāiztīra, nevis ilgāku laiku jādarbina normālā režīmā, ir ārstēšana pa telefonu...

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: eneil ()
Datums: 08/11/2017 19:56

Izrādījās, ka man tur kur trubas iet nav uzstādīts neviens atgaisotājs, ir tikai viens uz katla, bet uz trubām nav, un meistars pagrieza kloķīšus no trubām, var pilnīgi dzirdēt, ka gaiss iekšā un krājas augstākajā vietā.
p.s. man ir paredzēta apkure arī otrajā stāvā, tāpēc ir uzvilktas trubas un nobloķētas arī uz augšu, kaut kā tā, ja pareizi izstāstīju. Iespējams tāpēc spiediens pie 30 grādi ir 0, bet pie 80 grādiem 1,7-1,8. bet nu mēģinās visu pēc kārtas, redzēs, kā būs.
Kā arī kals ir pa jaudīgu patreizējai apkurināmajai platībai, tāpēc darvojas (tas pieņēmums, darīs visu pēc kārtas, lai sistēma darbojas labi).

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: eneil ()
Datums: 08/11/2017 20:12

Starpcitu iekurināju katlu ar 4 briketēm, pavēru durtiņas sāk apžūt. vei tiešām man būs visu nakti pa 3 briketēm jāpiemet :)
Bet kā ir ja pievieno to lietu, kad kurina ar granulām, ja piemēram rezultāts ir, kad priekš briketēm pa jaudīgu katls, un pie 80 slāpē tās briketes un tāpēc veidojas darba, ja kurināšu ar granulām, tad man neveidosies tik liela darba, lai gan katls pie esošās platības pa lielu?

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: Pt ()
Datums: 09/11/2017 06:49

Gribētos domāt, kā ar granulu degli atrisinātos darvošanās, jo tas padod tikai tik granulas, cik vajag. Respektīvi,strādās kā tā kurinātājs, kas iemet saujiņu. Bet īsti līdz galam jau nav skaidra problēma...
Ja darba veidojas arī ar 2-4 briketem kurinot, tad galīgi nav kaut kas pareizi.
Es bez akumulatora arī dzīvoju un sāku ar 10kg, tad 2x piemēru pa 5kg. Nē man darba, ne kas. Arī katls jaudīgāks kā vajadzētu un platība līdzīga. Es gan ieteiktu turēt uz 90-95C jo pie 80 jau ir aizveries gaiss, ja pareizi sapratu no rakstītā.

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: eneil ()
Datums: 09/11/2017 09:16

Ļoti liels paldies par komentāriem, jo no vakardienas kurināju pēc ieteiktā principa, iekurināju ar pāris briketēm un pirms gulētiešanas iemetu 4 (kādreiz iekurināju 18.00 ar paku un uz gulētiešanu piemetu vēl vienu klāt, drošībai, lai naktī nenosalstu). Šorīt un vakardienas kurināšanas laikā secināju, ka darba netek, pamazām izžūst esošā, kaut kur vēl peļķītes veidojas, bet pieļauju domu, ka tas ir tāpēc ka ļooooti bieza kārta citur bija un viņa izkusa. bet siltums tas pats no rīta, kā kurināju iepriekš. Tā kā šī problēma būs atrisināta, bet pateicoties diskusijai atklājās ka spiediens ir nepareizs 0 auksts, 1,8 silts, to sataisīs, pievienošu granulas un būs labi. paldies.

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: eneil ()
Datums: 09/11/2017 09:19

Un vēl, man tas gaisa bundulis ir pievienots vadam, kas iznāk ārā no katla, bet meistars teica, ka labāk ir pie tās trubas, kas ienāk katlā.

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: M.P. ()
Datums: 09/11/2017 14:31

Kas tas ibio par meistaru kurš zin visādas nianses pie kuras trubas jāpievieno bunduļi, bet nerubī ka tanī "bundulī" vajag iepumpēt konkrētu gaisa spiedienu? Un kā izpaudās viņa darvas tīrīšana, viņš paņēma ar nazi un pakasija katla sienas? Afigetj meistari.

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: M.P. ()
Datums: 09/11/2017 14:33

Ā sorry, neizlasiju ka nu jau parādijies jauns meistars. Iepriekšējais komentārs domāts vecajam;)

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: eneil ()
Datums: 09/11/2017 17:51

M.P. Wrote:
-------------------------------------------------------
Un kā izpaudās viņa
> darvas tīrīšana, viņš paņēma ar nazi un
> pakasija katla sienas?

Neticēsi, bet meistars kas uzstādīja apkuri, pirmajā reizē iekurināja un tiešām kasīja :)
Tpēc arī neizmantoju garantiju, kam man vēl it kā gadu ir :D

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********  ********   **     ** 
 **     **  **    **  **        **     **  **     ** 
 **     **      **    **        **     **  **     ** 
 **     **     **     ******    ********   ********* 
 **     **    **      **        **         **     ** 
 **     **    **      **        **         **     ** 
  *******     **      ********  **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727