UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: BGD un Grandeg apkures katli.
Autors: zvirbulis ()
Datums: 22/03/2006 21:18

A granulas tagad Ls 90 tonnā maksā?

Re: BGD un Grandeg apkures katli.
Autors: v_t ()
Datums: 23/03/2006 16:51

stipri tuvu tam

Re: BGD un Grandeg apkures katli.
Autors: ITi ()
Datums: 25/03/2006 00:06

Bet vai ir kāda alternatīva?

Re: BGD un Grandeg apkures katli.
Autors: jānis.K. ()
Datums: 30/03/2006 20:13

Nav pareizi salīdzināt iekārtas pēc cenas.Jāsalīdzina to iespējas.Tāpat nevar salīdzināt t.s.kombinētās iekārtas(pārsvarā tie ir parasti malkas katli kuri PIELĀGOTI citam degvielas veidam)ar iekārtām kas domātas (ražotas)konkrētam degvielas veidam.Tāpat nav atšķirība,vai čuguna vai tērauda(ja vienīgi svars)Iekārtas darbības laikā svarīgākais novērst agresīvās vides rašanos un vienmērīgi nodzesēt virsmas ar siltumnesēja palīdzību. Tātad iekārtas ūdens t'jābūt virs 64''(rasas punkts),pietam visu darbības laiku.Jaudas regulēšana?Kam tas vajadzīgs?Automātiskas apkures iekārtas tiek ražotas ar dažādām jaudām.Tātad automātiskas apkures iekārtas uzdevums ir AUTOMĀTISKI kompensēt ēkas siltuma zudumus.Man patīk un izmantoju GRANDEG.Patēriņš gandrīz uz pusi mazāks kā forumā minētajam BGD.Ja rēkina uz tiem 160m2 janvāra mēnesi ap 700kg.kopā ar karstā ūdens sagatavošanu.Tīru 1x2vās nedēļās uzpildu(papildinu)savai m2 kura ir lielāka 1x ned.

Re: BGD un Grandeg apkures katli.
Autors: jānis.K. ()
Datums: 30/03/2006 22:07

Granulas pērku vasarā,tad cena labāka un nav problēmas ar daudzumu.Pie tam neskatos uz cenu bet kvalitāti.

Re: BGD un Grandeg apkures katli.
Autors: Es-T ()
Datums: 03/04/2006 08:14

Es nodarbojos ar katlu montāžu un manas domas ir, ka ne jau deglis nosaka patēriņu, bet katla kavalitāte. Diemžēl Viadrus nav tas ekonomiskākais katls. Labs katls - 160m2 ar Pellex degli (analogs BGD) patērē 800kg. Visu nosaka katls.

Re: BGD un Grandeg apkures katli.
Autors: Iveta ()
Datums: 03/04/2006 17:21

Nevienam neieteiktu viadrus katlu,man maajas platiiba ir tuvu 200m2,kurinu ar skaidu briketeem,kameer kurina tikmeer silts,ka katls izkureejies taa maaja auks20LsDraugiem taa.Domaaju ,ka tas nav normaali,sobriid apsveru visus par un pret gaazes apkuri.Vai kaads var ieteikt kaadu citu variantu?ta,ik peec triis stundaam jaapapildina ar kurinaamo,ziemaa pirku briketes ik peec triis dienaam reekinaaju,ka skurstenii man izkuup 20Ls .Maniem draugiem maaja mazaaka,bet atsauksmes taadas pasas.domaaju,ka alternatiiva vareetu buut gaazes apkure,bet lai cik gaze buutu daarga tas buus leetaak nekaa kurinaat VIADRUS katlu.

Re: BGD un Grandeg apkures katli.
Autors: Didims ()
Datums: 03/04/2006 18:28

Pirms kliegt par katlu (ne)ekonomiskumu, vaig izvērtēt mājas siltumizolētību/siltumakumulācijas spēju. Tas, ka ātri atdziest pēc beidz kurināt, drīzāk liecina ka abas šīs lietas ir sliktā stāvoklī.
Ja pie vainas ir mājas (ne)izolētība, tad apkures katla nomaiņa neko neatrisinās, tikai jāmaksā tad jau būs par citu kurināmo.

Re: BGD un Grandeg apkures katli.
Autors: Iveta ()
Datums: 04/04/2006 06:03

Nevajag domaat,ka visi iznemot tevi ir mulki,maaja ir jauna un siltinaata no iekspuses un aarpuses,un es neesmu vieniigaa kura nav apmierinaata ar Viadrus katlu.

Re: BGD un Grandeg apkures katli.
Autors: Didims ()
Datums: 04/04/2006 17:10

Paškritika ir laba lieta. Es par muļķi nevienu nenosaucu.

Tas, ka māja atdziest drīz pēc kurināšanas beigšanas, liecina par to, ka vai nu ir slikta vai nepilnīga siltumizolācija (bet ja Tu saki ka māja jauna un tam tā nevajadzētu būt(???)) vai arī maza siltumakumulācijas spēja (tā varētu būt ja māja ir vieglas konstrukcijas). Kāds ir sienas/grīdu/griestu pīrāgs?

Varbūt var blakus katlam nolikt siltuma akumulācijas tvertni?

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********  **     **        **  **     ** 
 **     **  **        **     **        **  ***   *** 
        **  **        **     **        **  **** **** 
  *******   ******    *********        **  ** *** ** 
        **  **        **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **        **     **  **    **  **     ** 
  *******   ********  **     **   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727