UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Telefona stabi
Autors: arre ()
Datums: 26/01/2018 11:58

Mājai pienāk telefona gaisa līnija. Stacionārais telefons mājā pēdējo reizi iezvanījās pirms 10 gadiem. Īpašumā trīs stabi - divi šķībi kopš dzimšanas (dzīti kāreiz uz veciem ceļa pamatiem) , trešais taisns, bet dalāms ar kaimiņu. Kaimiņš lieto Lattelecom internetu un televīziju caur DSL. Uzrakstīju oficiālu vēstuli Lattelecom un no atbildes izriet, ka viņi man šobrīd nav gatavi piedāvāt vispār nekādus savus pakalpojumus, un piedāvā šķībos stabus demontēt. Ko man darīt? Es no tāda viedokļa, ka demontēt nav liela māksla, bet ja nu kādreiz atkal ievajagas? Vai arī tas laikmets ir pagājis.

Re: Telefona stabi
Autors: ETT ()
Datums: 26/01/2018 13:19

Tas laikmets ir pagājis.

Re: Telefona stabi
Autors: Guchii ()
Datums: 26/01/2018 13:32

Ja pat viņi Tev kaut ko piedāvās, tas tam stabi vairs nebūs vajadzīgi. Visus telefona stabus aktīvi demontēja jau, gandrīz, pirms 10 gadiem. 2017.gada decembrī pat pārtrauca piedāvāt telefona sakaru pakalpojumus tiem, kuriem pēc stabu demontāzās tie tika nodrošināti izmantojot tādu kā telefona antenu. Stabus noteikti vairs nekad nevajdzēs, ja nu vienīgi iestāsies cits laikmets.

Re: Telefona stabi
Autors: Hmm ()
Datums: 26/01/2018 13:39

Ja tuvu centrāle un vadi labi var biš labāku DSL piedāvāt. Citādi vienīgais risinājums ko piedāvāt pa kabeļiem ir optika, kam vajadzīgs jauns kabelis, bet pēc bezvadu tehnoloģiju attīstības neizskatās, ka pārskatāmā nākotnē kāds piedāvās optikas kabeli līdz katrai privātmājai.

Re: Telefona stabi
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 26/01/2018 15:28

Es demontētu. Šobrīd ir 4G internets. Tas spēj daudz. Drīz būs 5G - tas spēs vēl vairāk.

Re: Telefona stabi
Autors: arre ()
Datums: 30/01/2018 13:45

Skaidrs. Nolemts vienbalsīgi



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******         **  **    **   ******   **       
 **     **        **  **   **   **    **  **       
 **               **  **  **    **        **       
 ********         **  *****     **        **       
 **     **  **    **  **  **    **        **       
 **     **  **    **  **   **   **    **  **       
  *******    ******   **    **   ******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727