UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Kondensāts virtuves nosūcējā
Autors: Girco ()
Datums: 06/04/2018 10:12

Sveiki,
Kāds būtu pareizākais risinājums, lai izvairītos no kondensāta pilēšanas no virtuves nosūcēja.
Vienstāva māja ar aukstajiem bēniņiem, ventilācija no virtuves nosūcēja iet taisni uz augšu cauri bēniņiem uz jumta.
Ja siltināt gaisa vadu bēniņos- kāds būtu minimālais siltinājuma biezums?
Vai laist izvadu no nosūcēja uzreiz ārā caur sienu?- te nav kādi grābekļi, no kuriem jāuzmanās?
Likt trubu no nosūcēja kādu gabalu horizontāli un veidot kaut kādu kondensāta izvadu?- vispār gatavi veidgabali tādam kondensāta izvadam eksistē?

Vai kāda labāka ideja?

Re: Kondensāts virtuves nosūcējā
Autors: Kelvins ()
Datums: 06/04/2018 13:39

Es tikai un vienīgi par siltināšanu. Labāk kondensātu minimizēt, nevis laistīties ar kondensātu. Lai gan kondensāts mazliet veidosies arī lai cik siltināta tā truba būtu. Varbūt, ja tajā trubā ir pastāvīga gaisa plūsma, tad kondensāts nemaz nepaspēs veidoties, jo siltums būs lielāks par salšanas ātrumu.

Re: Kondensāts virtuves nosūcējā
Autors: soseds2 ()
Datums: 07/04/2018 10:09

Es piekrītu Kelvins. Es ņemtu akmensvati ar folliju, kas paredzēta cauruļu izolēšanai 40mm. Pa virsu var uztīt mīksto lokšņu vati.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******    *******   ********  **    ** 
 **        **     **  **     **  **        **   **  
 **        **                **  **        **  **   
 ******    ********    *******   ******    *****    
 **        **     **         **  **        **  **   
 **        **     **  **     **  **        **   **  
 ********   *******    *******   ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727