UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Par baktereologisko kanalizacijas sisteemu
Autors: a ()
Datums: 22/03/2006 18:08

Vai kaads seit, savai privatmajai ir izvelejies vai jau uzstadijis so kanalizacijas nosedaku sisteemu?Ja jaa , tad kaadi buutu galvenie argumenti saadai izveelei pret parasto noseedaku + infiltraacijas lauka risinaajumu?

Varbuut veel kaadi viedokli kanalizaacijas (izveeles)uzstaadisanas saistiibaa?
Var arii privaati 8898@#$%&inbox.lv



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **        **  **         *******  
 **    **  **     **        **  **        **     ** 
 **        **     **        **  **               ** 
 **        **     **        **  **         *******  
 **        **     **  **    **  **               ** 
 **    **  **     **  **    **  **        **     ** 
  ******    *******    ******   ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.