UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Sadales kārbas izvēle
Datums: 04/01/2022 23:31

Vēl par to upsi no savas prakses varu pateikt, ka kaut kā baigi atŗi tie skābes aķi izbeidzas pie upša. Man arī ir salīdzinoši moderns sīnūsa upsis, bet nu dzīvē tās pāris reizes kad to vajadzēja, aķis izrādījās pavājš un nācās skriet uz auto ar atslēgām. Man redz ir saules kolektors un tur pāris minūtēs uzvārās pasākums ja nav cirkulācija un tad vājš aķis ir nepatīkams pārsteigums. Nezinu, varbūt tam upsim kaut kāds ne visai gudrs lādēšanas režīms kas tos aķus nobeidz. Un man arī nepatika ka tas upsis tukšgaitā diezgan daudz strāvu ņammāja.
Ja pareizi saprotu tad tie uši ir divu veidu, vieni, kuri ir pilnīgi nepātrauktas darbības (tāds kā mans) un tādi, kur pārslēdzas uz aķi tikai tad kad nav strāvas. Man ir aizdomas, ka tieši mana upša versija ir pie vainas tam, ka tie aķi izbeidzas tik ātri. Ja būtu jāpērk vēlreiz es skatītos vai tirgū nav tādi ar pārslēgšanos nevis pastāvīgi sēž uz aķa.



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 04/01/2022 23:35, labojis Vilnis_Radio.

Re: Sadales kārbas izvēle
Autors: Aldiss ()
Datums: 05/01/2022 00:18

Akumulatoru nokauj divas lietas - pārlieka uzlāde un izlāde par daudz. Ar pārlieku uzlādi cīnās ar elektronikas palīdzību, uz Accu nepadodot pārlieku spriegumu/strāvu, ar otro cīnās divos veidos- vai nu elektronika atslēdz Accu, ja sasniegts minimālais spriegums, vai arī ar tā saucamajiem "dziļās izlādes akumulatoriem". Vislabāk-ar abiem kopā.
Parastam lētā gala UPS nekā jo tā nav un akumulatora dzīves ilgums ir 1-2 gadi- principā līdz pirmajai vai otrajai dziļākai izlādei. Pēc tam gan vēl kādu laiku nodrošina iespēju pārspraust vadu citā rozeē, t. I 15-30 sekundes.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **         **      **  **        
 **     **  ***   **  **    **   **  **  **  **    **  
 **     **  ****  **  **    **   **  **  **  **    **  
 *********  ** ** **  **    **   **  **  **  **    **  
 **     **  **  ****  *********  **  **  **  ********* 
 **     **  **   ***        **   **  **  **        **  
 **     **  **    **        **    ***  ***         **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727