UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: ūdens atdzelžotāja kalpošanas ilgums
Autors: agrais ()
Datums: 01/02/2022 14:36

Ja, analizes velreiz iztaisit butu tas pareizakais. Es to neesmu izdarījis, ūdeni lietoju ikdienā, arī kafijai un ediena gatavosanā. 2+ gadu laikā vel nekadu veselības blakus paradību nenoveroju...

Re: ūdens atdzelžotāja kalpošanas ilgums
Autors: chrs ()
Datums: 02/02/2022 00:27

Dzeltenīgs/brūngans ūdens visdrīzāk ir saistīts ar dzelzi.
Ja dzelzs ūdenī vairāk par 1mg, mīkstinātājs viens pats principā netiek galā un aizaug ar rūsu pāris nedēļu vai pat dienu laikā. Tā kā gadu viņš iztur šķiet risinājums būtu reģenerācijas parametru maiņa (biežāk un ilgāk) un/vai papildus profilaksei lietot IronOut.
Bet noteikti vajadzētu sākt ar analīzēm!

Re: ūdens atdzelžotāja kalpošanas ilgums
Autors: agrais ()
Datums: 02/02/2022 06:50

Nu man dzels normu parsniedza 8x, tiesi ari pec analīzu rezultata tika sapildits aparats. Un tikai mikstinatajs.Un lieliski tiek gala. Neatceros vairs cik reizu dzelzim bija japarsniedz norma lai liktu vel arī atdzelzotaju, bet bija stipri vairak , neka man bija. Bet man ar to 8x parsniegsanu jau likas arprats...visa santahnika palika bruna dazu dienu laika...Varu vel piebilst, varbut kadam noder...Biju jau analīzes uztaisījis cita vietā, bet Akveduktam tas nepatika, vajadzeja ari viņiem ūdeni dot.Analīzes gan neatsķīrās....Bet nu tada viniem kartība bija.

Re: ūdens atdzelžotāja kalpošanas ilgums
Autors: Pašdarbnieki ()
Datums: 02/02/2022 08:25

Tieši tāda situācija kā agrais saka, dzelz līdz 10 reizem virs normas, bija visas izlietnes, podi brūni pāris dienās un iztiku arī tikai ar mīkstināšanas iekārtu, bet tagad taisīt standarta analīzes nezinu vai ir vērts, jo šaubos vai tur uzrādītu vai sveķi kaitīgi iedarbojas vai nē, tur jāzina laikam būtu tieši kādas analīzes jātaisa tur simts un viens izmeklējums iespējams..

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **        **      **  **      ** 
 **     **  **        **        **  **  **  **  **  ** 
 **     **  **        **        **  **  **  **  **  ** 
 **     **  ******    **        **  **  **  **  **  ** 
  **   **   **        **        **  **  **  **  **  ** 
   ** **    **        **        **  **  **  **  **  ** 
    ***     **        ********   ***  ***    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727