UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Jauns pods ar plaisu
Autors: rid ()
Datums: 07/11/2022 20:11

Sveiki,

Pēc 3 mēģinājumiem, 2. pieslēgiem un silikonu nežēlojot vēljoprojām peļķe uz grīdas. Pilnībā jauns Ceresit pods. Meklēju problēmas ar izvadu, līdz brīdim, kad pagriezu podu otrādi.

Pirmajā reizē pods pa taisno tika iemaukts pieslēgā. Peļķe pie pamatnes. Otrajā noklāju blīvi ar sanitāro silikonu. Tāpat nekā. Trešajā ņēmu pilnībā jaunu pieslēgu, nežēloju silikonu un pat atstāju to cietēt 10d. sakarā ar zemajām temp. (12-14 gr.). Vēljoprojām tas pats. Trešajā reizē nomaucot podu, pamanīju, ka peļķe rodas poda pamatnes priekšgalā nevis aizmugurē, kur izvads. Ap izvadu viss sauss. Ņēmu podu, griezu otrādi un atradu plaisu. Plaisa gan ir poda 'neredzmajā' daļā, tāpēc no redzamās neko diži pateikt nevar. Iegājājos podu kādu laiciņu atpakaļ. Kādu laiku stāvēja kastē, bet itkā straujas temp. izmaiņas nav pieredzējis, uz ko keramika ir jūtīga.

Rodas jautājums, vai tas ir normāli tādām plaisām tur būt?

Foto: [failiem.lv]

Re: Jauns pods ar plaisu
Autors: kubiks ()
Datums: 07/11/2022 22:38

Esmu šo pats pieredzējis ar Cersanit pirms kādiem 5 gadiem. No iekšpuses aizsmērēju plaisu ar silikonu, vēl šodien netek. Slinkums bija ņemt nost un vest atpakaļ 40 eur vērtu podu.

Re: Jauns pods ar plaisu
Datums: 08/11/2022 09:40

Gandrīz droši, ka tas ir rūpnīcas brāķis. Arī man ir gadījies viens šāds tekošais pods no 2 podiem manā dzīvē. Javadās no manas statistikas, tad lētajā galā brāķis ir 50%. :) Tas protams ir joks, jo tik liels % noteikti nav, bet nu gadās. Arī es patērēju laiku, lai noteiktu vietu. Ja mani atmina neviļ, tad manā gadījumā nebija plaisa, bet paša lējuma problēma un atradās viņa paša augšējā apmales iekšpusē, kur norauties ūdens izgriežas pa augšmalas perimetru. Varēja uztaustīt tikai ar pirkstiem. Aizspiedu ciet ar kaut kādu padomju auto plastilīnu, kuru atradu savā darbnīcā un neko - kalpo ilgi un labi.

Re: Jauns pods ar plaisu
Autors: rid ()
Datums: 09/11/2022 18:06

Vienu brīdi tiešām sāku domāt, ka tas ir manā galvā un šitādām švīkām tur normāli būt. Kaut kā dīvaini gan, ka ap izvadu viss sauss un tieši šajā reģionā ir mitrs...

kubiks rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Slinkums bija ņemt nost un vest atpakaļ 40 eur vērtu podu.

Pods gan maksāja mazliet vairāk. Ja nemaldos pāri 120 eur kad pirku.

Vilnis_Radio rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Aizspiedu ciet ar kaut kādu padomju auto plastilīnu, kuru atradu savā darbnīcā un neko - kalpo ilgi un labi.

Tas plastelīns gadijumā nebija 2 komponentu epoksīds kaut kāds? Jo arī man bija tieši tāda ideja, pietiktu gan visticamāk ar parastu silikonu.

Ok, paldies par pieredzi! Prieks zināt, ka neesmu vienīgais...

Re: Jauns pods ar plaisu
Autors: Cogito ()
Datums: 09/11/2022 18:26

Epoksīds sacietēs un temperatūras starpībās var atlekt. Manuprāt silikons šajā gadījumā labāks.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********         **  **    **  **    **   ******   
 **     **        **   **  **    **  **   **    **  
 **     **        **    ****      ****    **        
 **     **        **     **        **     **   **** 
 **     **  **    **     **        **     **    **  
 **     **  **    **     **        **     **    **  
 ********    ******      **        **      ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727