UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kanalizācijas vasaras mājiņai - septiķis vai bioloģiskā?
Autors: Artanis ()
Datums: 11/03/2023 09:18

Sveicināti, kungi! Liels padlies par jūsu iepriekšējiem padomiem - ļoti noderēja. Turpinot tēmu par vasarnīcas remontu, nonācis esmu līdz jautājumam par tualeti - jau plānota spice, būs ūdens, un attiecīgi arī negribās vairs skraidīt uz pašreizējo sauso mazmājiņu teritorijas stūrī.

Ko ieteiksiet priekš vasaras mājiņas? Lietota, saprotams, tiks tik vien cik reizi/divas nedēļas nogalēs, un ziemas sezonā netiks lietota vispār. Vietas priekš uzsūkšanās lauka arī īpaši daudz nav, jo mājiņa ir tuvāk pie ceļa. Vari varat lūdzu apstāstīt katras sistēmas plusus/mīnusus un varbūt uzreiz ieteikt kādu firmu Jelgavas apkaimē, kas ar to nodarbojas?

Liels paldies jau iepriekš!

Re: Kanalizācijas vasaras mājiņai - septiķis vai bioloģiskā?
Autors: agrais ()
Datums: 11/03/2023 09:36

Tava gadijuma kads lielaks septikis, un kad vajag tad izsūc. Tas būs letak ka bio. Un bio nevar pusgadu bet kustinasanas stavet. Ka kura, bet pamata ap 30 dienam bez kakašku papildināšanas var iztikt.Plus tam kompresors visu laiku stradas, neliela, bet tomer elektrība tiks patereta pa tukšo.Skatoties kada vieta dzīvo, bet ja nelieto, tad bio tomer ir risks aizsalt,ja atstasi visu ziemu bez kustibas. Nu tas ta, maza, bet iespeja tomer ir.

Re: Kanalizācijas vasaras mājiņai - septiķis vai bioloģiskā?
Autors: Artanis ()
Datums: 11/03/2023 14:21

Paldies par ieteikumu - tik tiešām, pacilājot arī šī foruma iepriekšējos rakstus par šo tēmu, principā visur iesaka izmantot nelielu septiķi, jo uz mazu un retu izmantojumu skaitu tas sanāk lētāks uzturēšanā.

Re: Kanalizācijas vasaras mājiņai - septiķis vai bioloģiskā?
Autors: janis.ozols ()
Datums: 20/03/2023 10:59

Sveiks. Man līdzīgs jautājums stāv priekšā šopavasar. Tikai Saulkrastu pusē.
Saki lūdzu, uz cik lielu septiķi tēmē? 5m3?
Manā gadījumā būs bez infiltrācijas lauka, līdz ar to, kas satek iekšā būs arī jāizved laukā.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.