UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Drošinātāji
Autors: Eazzy ()
Datums: 17/05/2023 23:21

Hey. Ir radies jautājums. Pienāk mājai 3f 40A. Šodien konstatēju, ka viens vads ir bojāts un remontējot to nomainīšu, bet tad radās jautājums par drošinātājiem. Sanāk, ka no iekšējās(kas ir māja) drošinātāju kastes iznāk vads kuram ir C25 drošinātājs, aizejot uz katlu telpu ir vēlviens drošinātājs C16, no kura tālāk aiziet uz booleri un granulu katlu. Jautājums - vai no šī( 2 drosintaja vietas, pieslēgt blakus) var uzlikt Drošinātāju un aizvilkt uz virtuvi, kas barotu man plīti un cepeškrāsni? Kā arī cik lielu vajag likt?

Re: Drošinātāji
Autors: Hmm ()
Datums: 18/05/2023 09:18

Kaut kas nelabs sāk veidoties. Ja pareizi saprotu, tad pēc ievadautomāta 40A ir vēl viens automāts 25A un pēc tā vēl viens 16A uz kura jau ir elektriskais(?) boileris pie šī gribi slēgt plīti un cepeškrāsni?
Elektriskās plīts virsma un cepeškrāsns, ja tos lietosi ēdienu gatavošanai un nav domāti kā dekorācija būs diezgan jaudīgi - skatīt konkrētās virsmas un cepenes specifikāciju. Tomēr visticamāk kopējā jauda tur būs pamatīgā - minu 5000W un vairāk. Pat, ja gatavosi tikai uz viena riņķa vai tikai cepeškrāsnī, tad ieslēdzoties boileriem būs pārslodze.
Visprātīgāk atbilstoša(aprēķināti pēc jaudas) šķērsgriezuma kabeļi tieši no iekšējās - pirmās mājās sadales ar saviem automātiem, ne ķēdē aiz esošajiem.

Re: Drošinātāji
Autors: Jozhix ()
Datums: 18/05/2023 13:27

Ja tas ir 3F 16A, tad veel var meegjinaat.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.