UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: kādas apkures caurules
Autors: agrais ()
Datums: 05/10/2023 07:33

tagad ietaupisi kadus pardesmit eiro, bet pec gadiem gānīsies ka to esi izdarījis.es par to ka vizualais nav svarīgs. Jau tas vien ka trubas bus sienai pa visrsu velak radīs problemas...kad kaut kad gribesi remontu taisit, tad so momentu atceresies.Bet ja nu nav iespejams iekalt sienā, grida, giestos kaut ko noslept, tad jau nu vajadzetu tomer kaut ko vizuali glitaku...lai pectečiem nav jāgana sencis... Plastmasenes nudien nav glitakais variants. Par citam iespejam jau te mineja.Protams, ja kapeika jataupa,tad jaskatas letakais variants. Nemekle te pa forumu, iebrauc kada spec santehnikas veikala, nu Onninen,Komforts,Akvedukts, vai kads nu Tev tur bez Depo ir. lai vini piedava iespejamos variantus...tad salidzini un izvelies...Nav jau pie viniem japerk, vari meklet kur varbut letak. Bet vismaz redzesi iespejamos variantus, redzesi cenu atskiribu....Nu un protams, ja pieredzejis meistars, tad arī tas ieteiks velamos variantus...te tu dzirdesi tikai to kas kuram pasam labak patik, bet ar to dzivosi jau Tu...

Re: kādas apkures caurules
Autors: kubiks ()
Datums: 05/10/2023 10:36

PPR būs vislētākais materiāls, taču montāža aizņem vairāk laika nekā presējamie varianti.
Es gan sev tādu neliktu, nu labākajā gadījumā kaut kādā darbnīcā vai garāžā, ne jau dzīvojamajā istabā.

Re: kādas apkures caurules
Autors: PVN ()
Datums: 05/10/2023 18:05

Principā jau funkciju pildīs viņas visas. Kausējamā plastmasa vislētākā, bet vizuāli manuprāt ne visai izskatās, un nav tik ātra montāža kā presējamiem savienojumiem.

Es pa maju izvilku daudzslāņu plastmasu, paslēptu sienās/grīdās. Arguments bija, ka var iztikt bez liekiem
slēptiem savienojumiem. Katlu telpu kur caurules redzamas un temperatūras lielākas no presējamā karbona.

Kapars dārgs, lodējamais man arī nešķiet pārāk uzticams, jo esmu redzējis savienojumus kas pēc gadiem atlūzuši. Gan jau līkrocība pie vainas, bet nu ar presējamo šķiet grūtāk nošaut greizi.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  **    **  ******** 
 **     **  **     **  **     **   **  **   **       
 **     **  **     **  **     **    ****    **       
 **     **  ********   *********     **     ******   
 **     **  **         **     **     **     **       
 **     **  **         **     **     **     **       
  *******   **         **     **     **     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727