UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Jautājums par "ņeržas" skursteņiem.
Autors: Vidzeme ()
Datums: 23/10/2023 11:45

Ir vajadzība pēc pāris metru(3m) taisna posma metālā-ņeržās apaļā skursteņa,paredzēts būs kā garažas piesilde. Būs viens Jotul kamins,kuram dūmvada iekšējāizeja 160mm,ārējā ap 1800mm. Tātad pareizi būtu pašu skursteni turpināt 160mm vai arī nedaudz var mazināt un arī ar 150mm skursteni būs labi? Vieta ir samērā klaus un vējaina,kopējais skursteņa garums ir 5m(2m melnā truba no kamīna un 3m siltinātais turpinājums līdz skursteņa galam). Un vēl gribētos kautko no kvalitatīvā gala,ko varat ieteikt? ss.lv tirgo visādus,bet nav pārliecības par to kvalitāti. [www.schiedel.com]

Re: Jautājums par "ņeržas" skursteņiem.
Autors: Jampadracis ()
Datums: 23/10/2023 12:41

Es ņēmu Akvilon, normāls kantoris likās.

Es ņēmu nerūsējošā tērauda siltināto skursteni tapēc, ka izdomāju, ka būs labāk par keramzīta. Nenožēloju. Ar visiem kronšteiniem un pievadiem, revīzijas lūkām, jumta pieslēgumiem nekas tur lētāks par keramzīta skrusteni nesanāca, laigan reklamējās jau nu baigi :D

Re: Jautājums par "ņeržas" skursteņiem.
Autors: N ()
Datums: 23/10/2023 19:00

Keramzīta skurstenis, ja aizies "raznosā" būs jāmaina, ņeržai nekas nenotiks. Mani pieci centi par to, kāpēc ņeržas skurstenis ir pārāks visādās garāžās u.c. vietās kur dedzina visu kas deg, nevis tikai tīras granulas vai briketes.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **   *******   ********   **        
 **   **   **     **  **     **  **     **  **    **  
 **  **    **     **         **  **     **  **    **  
 *****     **     **   *******   **     **  **    **  
 **  **    **     **         **  **     **  ********* 
 **   **   **     **  **     **  **     **        **  
 **    **   *******    *******   ********         **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727