UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Elektrības vados ūdens
Autors: Neziņa ()
Datums: 19/05/2024 14:48

Sveiki! Nesen nopirkām māju, kurā bija 2 lielas problēmas (pilošs jumts, tostarp ventilācijas šahtā, kas pa visas mājas vidu iziet, un kanalizācija uznāca uz augšu un apludināja pirmo stāvu). Jumtu sataisījām, grīdu noņēmām, tostarp betonu izzāģējām un tagad līdzinam zemi. Līdiznot zemi uzšķēlām vienu no elektrības kaveļiem, kas bija ieraksts. No tā sāka pilēt ūdens. Jautājums - ko darīt? Vai pietiek, ja iztecinam no tā kabeļa ūdeni un notinam ar izolācijas lebti vai jāmaina viss kabelis?

Re: Elektrības vados ūdens
Autors: N ()
Datums: 19/05/2024 17:07

Var bildi?

Re: Elektrības vados ūdens
Autors: elektriskā grīda ()
Datums: 20/05/2024 00:40

Ja kabelī ūdens, beigta izolācija. Būs nepatikšanas, izolente nepalīdzēs, plākksteris mironim.

Re: Elektrības vados ūdens
Autors: Oho ()
Datums: 20/05/2024 09:32

Tas ūdens tecēja no kabeļa vai no čaulas kurā kabelis ielikts? Ja no čaulas tad viss kārtībā, tā var būt, ja no kabeļa, tad es teiktu, ka tas nav iespējams.

Re: Elektrības vados ūdens
Autors: ETT ()
Datums: 20/05/2024 21:42

Nekā neiespējama tur nav. Ja kādreiz kabelis pārrauts un kaut vai tāpat ar lāpstu izolācija pārcirsta, un arī tāpat notīts ar izolācijas lentu, tad pie augstiem gruntsūdeņiem ūdens spiediens ir pietiekošs, lai iespiestos diezgan krietnos attālumos.

Re: Elektrības vados ūdens
Autors: poppy miklas ()
Datums: 21/05/2024 09:41

I bookmarked this blog to check for fresh posts. Keep it up, you're awesome! This is an excellent motivational article. Keep it up. This <a href="[poppy-playtime.io">poppy] playtime </a> game is fun to play when bored at school or home.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.