UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: kondicinieru uzstadīšana
Autors: knagis ()
Datums: 07/07/2024 22:48

Viktorssss rakstīja:
-------------------------------------------------------
> knagis kurā pusē atrodies? Es tik plānoju tagad
> pirkt AC, bet pirms tam gribu saprast vai varu
> patsm uzstādīt.

Esmu netālu no Ropažiem. Vari arī atbraukt pie manis, pamēģinām nesalauzt manējo un tad Tu ar pieredzi liec savu :) Man vienkārši kaut kā bez kompānijas trūkst motivācijas stellēt to augšā, jo tas ir vasaras namiņā, kuru vairs tik aktīvi neizmantoju kā pirms gada.

Re: kondicinieru uzstadīšana
Autors: Monica ()
Datums: 08/07/2024 05:15

North benz spare parts.www.ymecn.com
If you want to get spare Machinery and Equipment Co.Ltd can provide technique support,professional training, and human resource assistance. All these helps client fully focus on their production activity.
XCMG has always kept its vanguard role in Chinese construction machinery industry for 32 years.
BEIBEN TRUCK is well known for its heavy duty and reliability.
TIEMA is another famous brand from the same Group.
We are looking forward to cooperating with us!
[URL="[www.ymecn.com];]beiben[/URL]

Re: kondicinieru uzstadīšana
Autors: agrais ()
Datums: 08/07/2024 07:35

knagis rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Viktorssss rakstīja:
> -------------------------------------------------------
> > knagis kurā pusē atrodies? Es tik plānoju tagad
> > pirkt AC, bet pirms tam gribu saprast vai varu
> > patsm uzstādīt.
>
> Esmu netālu no Ropažiem. Vari arī atbraukt pie
> manis, pamēģinām nesalauzt manējo un tad Tu ar
> pieredzi liec savu :) Man vienkārši kaut kā bez
> kompānijas trūkst motivācijas stellēt to augšā, jo
> tas ir vasaras namiņā, kuru vairs tik aktīvi
> neizmantoju kā pirms gada.
Itka jau nekas traks tur nav. Svarigi labi piestiprinat kronsteinu arējam blokam, tur noteikti limenis svarigs, citadi vibres. Trubinu atvalcēsana svarīga, un pareizi ielikt kondensata trubu....Man bija problemas ar trubu atrasanu, uz to brīdi Liepaja vareju nopirkt tikai 50m rulli.neviens pa metriem netirgoja. Bet izdevās atrast kam bija palicis pāri tas ko man vajadzeja.Nu vadu pievienosana, bet tas jau aparata instrukcija ir.... Bet jasaprot ka garantija tad jau diezin vai tam aparatam būs. Isti nezinu, bet liekas ka tirgotaji prasa sertificetu uzstadisanu.

Re: kondicinieru uzstadīšana
Autors: Viktorssss ()
Datums: 09/07/2024 09:00

Es arī esmu no Liepajas puses un šeit kaut ko uz vietas nopirkt ir problemātiski. Skatos uz pilnu komplektu kur viss iekļauts "Thunder Flow S-3.5Kw".
Gaisa izpiešana ar freona palaišanu liekas labs variants.

Re: kondicinieru uzstadīšana
Autors: Blackadder ()
Datums: 09/07/2024 16:47

1. kāds ir uzstādījis kondicionieri sev mājās pašu spēkiem? Veicot uzstādīšanu sistēmas vakumēšana ir obligāta vai bez tā var iztikt?

Esmu to darījis. Es pieturos pie principa, kaa vakuumēšana ir obligāta, jo, pirmkārt, tas ir pirmais veids, kā pirms gāzes palaišanas sistēmā pārliecināties par to, ka visi savienojumi ir daudz maz normāli uzvalcēti un pievilkti pietiekami normāli cieši, un ka sistēma ir vismaz daudzmaz hermētiska. Vēl kaut ko atceros dzirdējis arī par to, ka vecāki kondicionieri pret iespējamo gaisa un mitruma klātbūtni bija iecietīgāki, jo izmantoja citas kompresora eļļas, kurām mitrums bija mazāk kaitējošs.

Ņemot vērā, ka man bija nepieciešamība uzstādīt vairākus kondicionierus, atbilstoši nopirku arī vakuuma kompersoru, šļaukas, vakuuma mērītājus, kopā pirkums bija aptuveni 200 EUR vērtībā, bet jau paspējis sen sevi "atpelnīt".

2. Tā arī tas notiek,tik pagriež uz sekundi,un tā atkārto pāris reizes. No tā tas caurums diži lielāks nepaliks.....

Nu, ja kāds tomēr tā plāno darīt, tad es ļoti, ļoti uzstājīgi ieteiktu pirms tam labi apdomāt, kurš tieši būs tas savienojums, kuru plānojat izmantot šai operācijai, un ir ļoti svarīgi, lai tas būtu tāds labi izplānots process, respektīvi, lai jums būtu aptuveni apjausma, cik tieši intensīva būs tā aukstumaģenta plūsma atmosfērā atgaisojot sistēmu, un vai būs iespējams pietiekami strauji aizvērt ciet vajadzīgo skrūvi/vārstu. Jo noteikti būtu vērts pievērst ļoti lielu uzmanību tam, lai plūsma nebūtu pārāk liela un negadās tā, ka tā arī atgaisojot aizplūst prom visa gāze tā iemesla dēļ, ka neizdosies vairs aizgriezt savienojumu ciet, jo pie pārāk lielas gāzes plūsmas jau būs bīstami likt rokas tuvumā. To ļoti ieteiktu ņemt vērā - ar aukstumaģentiem var gūt ļoti smagus apsaldējumus, pat caur cimdiem.

Tas, ka tās aukstumenesēja gāzes būs par dažiem gramiem mazāk, tas sistēmas darbību diži neietekmēs, bet kādi iztrūkstoši 50-100 grami gan jau var pamanāmi ietekmēt jaudu.

Attiecībā uz cauruļu valcēšanu - nu, tas nav sarežģīts process, bet bez instrumentiem nav paveicams nekādi.

Kopumā - kondicioniera uzstādīšana (ja ir jau izurbti caurumi sienā) ar saviem spēkiem nav nekas šausmīgi sarežģīts, tomēr, ja to ir plānots darīt, tad būtu nepieciešams noteikti nobruņoties ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem - tos šad tad no dažiem entuziastiem arī var iznomāt, kā arī papildus tam nenoslinkot un paskatīties youtube instrukcijas, tā rūpīgi.

Re: kondicinieru uzstadīšana
Autors: Blackadder ()
Datums: 09/07/2024 16:58

Runājot par tiem kondicionieru komplektiem, kuros jau ir pievienotas arī gāzes caurules un ir jau uzvalcēti gatavi savienojumu - ir dzirdētas ne visai labas atsauksmes par valcēto savienojumu kvalitāti, tāpēc, ja tomēr kāds nolemj šādu komplektu pirkt, tad iesaku rūpīgi pievērst uzmanību šai kvalitātei. Būtu svarīgi skatīties, vai novalcētā caurules virsma ir gluda, bez būtiskām švīkām, nelīdzenumiem, bez skaidu pārpalikumiem, taisna, konusam arī nebūtu jābūt ne pārāk lielam vai pārāk mazam, bet pēc iespējas līdzīgākā izmērā, kā virsmai, ar kuru tas tiks savienots. Draņķīgi novalcētu cauruli labāk neizmantot - gāzes spediens kondicionieros ir liels, līdz 37 atmosfērām. Vecākiem kondicionierim tas bija mazāk kritiski, jo "vecās" gāzes strādāja ar zemākiem spiedieniem.

Re: kondicinieru uzstadīšana
Autors: Viktorssss ()
Datums: 10/07/2024 09:47

Interneta plašumos atradu interesantu veidu kā vakumēt sistēmu ar auto bremžu atgaisotāju.
[youtu.be]

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   ********  **      **        ** 
 **     **  **     **  **        **  **  **        ** 
 **     **  **     **  **        **  **  **        ** 
 **     **  ********   ******    **  **  **        ** 
 **     **  **     **  **        **  **  **  **    ** 
 **     **  **     **  **        **  **  **  **    ** 
  *******   ********   **         ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727