UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
radiatoru maiņa
Autors: blondīne ()
Datums: 31/08/2006 02:49

Vēlos nomainīt radiatorus. Saskaņojāt vai nē šo pasākumu? Ja nesaskaņojāt, kā pagrabā ūdeni nogriezt?
Aizgāju uz Namu pārvaldi. Tur visi skatās uz mani ar lielām acīm - esot viņiem 16.08. mainījusies radiatoru maiņas kārtība. Kas mainījies neviens nevar paskaidrot un kas man tagad jādara - kamēr paši visu nezināšot, neko neapstiprināšot.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  ********  **      **   ******  
 **   **   ***   ***  **        **  **  **  **    ** 
 **  **    **** ****  **        **  **  **  **       
 *****     ** *** **  ******    **  **  **  **       
 **  **    **     **  **        **  **  **  **       
 **   **   **     **  **        **  **  **  **    ** 
 **    **  **     **  ********   ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.