UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Kanalizācija privātmājai.
Autors: dzintarslv ()
Datums: 03/10/2006 04:39

Esmu dzirdējis par attīrošajām iekārtām, ko var uzstādīt peivātmājai, cik tādas maksā un kāda ir apkope. Varbūt kādam ir pieredze?

Re: Kanalizācija privātmājai.
Autors: VanRaiks ()
Datums: 03/10/2006 17:18

1) izsmeļamās bedres - ja esi ļoti bagāts vari pat taisīt hermētiskas, atbilstoši visām vides prasībām. Ja nehermētiskas, tad labāk punkts 2;

2) daudzkameru septiķi - ja esi draugs videi un paaudzēm, kas dzīvos pēc Tevis, tad mazāk par 3 kamerām septiķim nevajadzētu ņemt. [www.virte.lv]
Smieklīgi, ka viņu cenas jau tuvojas punktam 3;

3) bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas privātmājām. Firmas dafiga: AHM Victory, NAT, Ekostandarts Tehnoloģijas - meklē un skaties. Starp citu forumā bija tēma.

Re: Kanalizācija privātmājai.
Autors: VanRaiks ()
Datums: 03/10/2006 17:23

Starp citu, pēdējiem 2 vajadzēs kādu risinājumu attīrītā notekūdeņs novadīšanai, iesūcināšanai vai citādai likvidācijai.

Re: Kanalizācija privātmājai.
Autors: andziks ()
Datums: 03/10/2006 18:52

man ir div pa div lielie betona grodi ierakti, apakšā savienoju, dibeni iebetonēti, no otrās smel ārrā un čau. ja gribi, uztaisi, lai aizplūst gruntī no otrās, no augšpuses, protams un visa ekoloģija, cik man saprast.

ja ieroc metāla "mucu", tā, man domāt, var izrūsēt dibenā un tev nekas nav jāsūc ārā, viss pa tiešo aiziet gruntī un čau. :D

ieroc tos plastmasus, ko var nopirkt un čau, katru mēnesi sauc GAZiku...

kā runāju ar vienu vācieti, viņš man prasīja, kā man ir un tad prasīja, ka noteikti mēnesī reizi, kā jau visiem jāsūc ārā ... ta jau laikam tā viņiem tur ir normāli

ja kas, es savu sistēmu vēl nelietoju, tā, ka nezinu, kā ar to tilpumu, pietiks/nepietiks... :D

BET! Bet, man ir viens paziņa, kuram tieši tādu pašu sistēmu uztaisīja, viņš izsūca pēc gada, kad sāka lietot, bet arī tad, teica, ka pustukšs bijis, varēja vēl gadu nesūkt.

viens čoms taisījās pirkt to plastmasu, laikam ar kautkādām tām baktērijām vai mikroorganismiem, cena bija ap 1500.

Re: Kanalizācija privātmājai.
Autors: Projektetajs ()
Datums: 23/03/2007 23:27

Ka jau mineju visnormalakas firmas ir

www.MBakva.lv

www. kanalizacija.lv

Re: Kanalizācija privātmājai.
Autors: gh ()
Datums: 29/03/2007 22:48

:)))))))



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********         **   ******    ******   **       
 **     **        **  **    **  **    **  **       
 **     **        **  **        **        **       
 **     **        **  **        **        **       
 **     **  **    **  **        **        **       
 **     **  **    **  **    **  **    **  **       
 ********    ******    ******    ******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727