UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: smaka vannaas istabā
Autors: Bloks ()
Datums: 02/11/2006 20:54

Man nekāds stāvvads točna uz jumtu neaiziet.:( Vai zem duškabīnēm arī kādam sifonam jābūt?

Re: smaka vannaas istabā
Autors: praktiķis ()
Datums: 03/11/2006 21:30

Smaka nāk iekšā,ja spiediens vannasistabā ir mazāks kā stāvvadā.To stipri ietekmē el.ventilators,kurš nosūc gaisu-samazina spiedienu.Vienkāršākais uzlikt otru ventilatoru, kurš tajā laikā pūš iekšā svaigu gaisu,kaut no koridora.Sarežģītāk ventilēt stāvvadu uz jumtu un kanalizācijas aku zemē.Privātmājā vieglāk -uztaisīt papildus nosēdbedrei ventilācias caurumu,kas izlīdzinātu spiedienu ventilējamā stāvvadā.Pats sastapos ar tādām lietām,kad strauji kurinot centr.apkures katlu sāka pietrūkt gaisa,kas pēc tam ieplūda pa ventilāciju atpakaļ.

Re: smaka vannaas istabā
Autors: xxxx ()
Datums: 04/11/2006 20:49

sifoonam jaabuut obligaati,jo taa ir vina funkcija nelaist smaku(ja tu dziivo privaat maajaa tad paluuko vai kanalizaacijai ir ventilaacija,ja nav tad ieriiko kaut vai ievadot to skurstenii vent cukaa.....gan izdosies..

Re: smaka vannaas istabā
Autors: veezitis ()
Datums: 07/11/2006 02:56

SAkat. "martell" komentaaru 1. lapp. Tur viss pateikts.

Re: smaka vannaas istabā
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 07/11/2006 19:26

Savulaik strādāju nama pārvaldē. Tur saskāros ar tādu problēmu, ka kanalizācijas vertikālajos stāvvados bija plīsumi no tā, ka ēka bija sēdusies. Plīsumui bija ēkas 4 stāvā, bet pa cauruli notekūdeņi tecēja uz leju. Dzīvokļos parādījās smaka, kas izplūda pa cauruļu pievienojumu vietām, jo stāvadu nevēdināja.

Re: smaka vannaas istabā
Autors: al-drs ()
Datums: 28/11/2006 21:32

saskāros ar līdzīgu lietu.
Man liekas ka pie vainas varētu būt ieplaisājis pods.
ūdens iztek un nav ūdens korķis, smaku pūš pa taisno no kanalizāijas caurules.
pēc ūdens nolaišanas kādu laiku smakas nav?

vai arī pati lielā (platā) caurule sarūsējusi.

Re: smaka vannaas istabā
Autors: EjTakTu ()
Datums: 01/12/2006 17:34

Nu re, 2 mani komenti miskastē. Dušas kabīņu un vannu lētajam galam sifona vietā bieži lieto gofru - rievotu plānsienas plastmasas cauruli. Šamējo izliecot veido sifonu. Tā kā uzpariktei apakšā vietas nav daudz, bīdot vietā duškabīni, gofras sifons var beigt pastāvēt kā jēdziens. Arī plūstot cauri karstajiem notekūdeņiem, gofra var ieņemt nevēlamu stāvokli. Sifonveida līkumam jābūt stabili nostiprinātam. Gofras gadījumā aktuāla ir arī viņas savienojuma vieta ar tālāko kanalizāciju.
iedomājieties situāciju, ja sifona nav. Ieslēdzam izvelkošo ventilāciju. Nu kā ar smaciņām? Es šitam gadījumam nodrošinājos savlaicīgi. Dušas kabīnes gofrai paredzot ieeju atsevišķā trapā. Tagad man ir viens liels sifons, kuru arī reizi trijos mēnešos varu iztīrīt no matiem un citas drazas.

Re: smaka vannaas istabā
Autors: eeriks ()
Datums: 04/09/2015 21:09

Man ir sekojosha situaacija.

Tika taisits kapitalais remonts. Menesi dzivojot dzivokli remonta laika kamer pods vel bija un vanna un utt. Nekadu smaku nebija. Pec remonta - uz vannu ar minimalu kritumu iet aptuveni 2m truba uz centralo. Situaacija sekojosha - 4 stavs, kad kaiminjiene norauj podu - uudens no sifona zem vannas tiek izsukts (paliek nedaudz udens - gaisa sprauga liela) smaka naak ieskhaa no centraalaa. Kad tas notiek - var notikt arii ja es pats norauju podu un uudens viss tanks noiet tad arii izrauj uudeni no vanans sifona. Kas ir interesanti - truba kas paradzeeta vannas paapluudei ir pilna ar matiem u.c suudiem peec kaada laika - nesaprotu tikai kaapeec vinji vareetu iet pa turieni uz augshu (gandriiz liidz pat pusei taas nopluudes trubai ir netiirs ar kko).

Jautaajums ir shads - vai maajai ir problemas ar ventalaciju vai arii tas mazais slipums ir pie vainas radot to retinajumu tadejatdi radot visas problemas. Jo ja jau ieprieksh bija viss ok ar ventelaaciju tad kapec tagat taa? Veelreiz - tas 99% gadijumu notiek kad kaiminiene norauj podu 5 stava no 5 maajai.

Re: smaka vannaas istabā
Autors: Uldis_s ()
Datums: 05/09/2015 01:19

eerikam: remonta laikā kāds ir aiztaisījis galu stāvvadam. Stāvvada galam ir jābūt vaļā, lai ir pa kurieni ieraut gaisu, kad kāds norauj ūdeni. Ja tas gals nav bijis izvilkts ar skursteni uz jumta, visticamāk kāds bēniņos ir aiztaisījis ciet, lai nesmird

Re: smaka vannaas istabā
Autors: soseds2 ()
Datums: 06/09/2015 22:10

Es pirmo pārbaudītu stāvvadu

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******    ******   **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **    **   **   **   **     ** 
 **     **         **  **          ** **    **     ** 
 *********   *******   **           ***     **     ** 
 **     **         **  **          ** **     **   **  
 **     **  **     **  **    **   **   **     ** **   
 **     **   *******    ******   **     **     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727