UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 7
Re: siltās grīdas
Autors: JanisJanis ()
Datums: 07/02/2007 02:10

Vell jaapiemin ka Austrieshi un Angli peedeejaa laikaa loti iecieniijushi siltaas sienas. Latvijaa pagaidaa piredzes un piedavaajumua nav.

rgds
Janis
P.S. Anglijaa paris gadus atpakal par siltajaam griidaam bija taads shohers ka taa rezultaataa cilveeki masveidaa saaka taas likvideet. Veesture draugi veesture. Skolaa tapeec maacija vesturi. Bet Busham arii maacija veesturi un rezultaats?

Re: siltās grīdas
Autors: ozo1 ()
Datums: 07/02/2007 03:28

Jaanim

Jau 8 gadus straadaajam Anglijaa un nav naacies saskarties ar siltajaam sienaam kaut gan esam straadaajushi ar jaunbuuveem un renovaacijaam. Esmu lasiijis par dazhaadaam jaunaam apsildes iekaartaam, bet reaali taas izmanto loti reti. To pashu es vareetu teikt par siltumsuukniem (saliidzinot ar citiem apkures veidiem).
Siltaas griidas tre izmanto sameeraa daudz, renovaacijaas parasti elektriskaas, jaunbuuvees uudens.

Par masveida likvidaaciju pirmaa dzirdeeshana, kat gan patstaaviigi lasu zhurnaalus buuvniekiem.

Re: siltās grīdas
Autors: a ()
Datums: 07/02/2007 05:44

to: ozo1

Nu ko nu centies tam ''JanisJanis '' atbildet..?Vinjam tak sie topiki ir pie d...s
Vins tak ir spameris, jebkura teemaa piedalas tikai un vienigi lai reklametu savus produktus...nesmaadee protams arii pa netu sazvejotas e pasta adreses.

Re: siltās grīdas
Autors: IneseX ()
Datums: 07/02/2007 15:25

To JanisJanis
Narts piedāvā siltās sienas.

Re: siltās grīdas
Autors: JanisJanis to a ()
Datums: 08/02/2007 19:00

a Paldies par reklaamu!

Tieshaam ja kaadam vajadziigas Honeywell preces raxtiet!

JanisJanis
[www.honeywell.com]
[excel5000.net] - Automātika ēkām un sadegšanai
[content.honeywell.com] - Rūpnieciskā automātika
[sensing.honeywell.com] - Elektronikas komponentes


Re: siltās grīdas
Autors: a ()
Datums: 08/02/2007 20:44

Ehh , spameri Jaani...
Pat savu reklamu laagaa nemaaki pasniegt...
''[excel5000.net] - Automātika ēkām un sadegšanai ''›..
Pareizaak jau laikam buutu ''eekaam pret sadegsanu''

Starp citu, par lietu, ja jau tik uzciitiigs - vai nav piedavajumaa kustibu sensori - kas liidziigs Steinel HF 3600 ?

raksti, us 8898@#$%&inbox.lv , kaut gan mans e pasts Tev jau ir ...

Re: siltās grīdas
Autors: TO A ()
Datums: 10/02/2007 18:34

EXCEL5000.NET IR HONEYWELL divīzijas Enviromental and Combustion Control katalogs, tulkojumā apmeeram: telpu (klimata) un sadegšanas vadība.

A seko shai saitei:
[excel5000.net]

un ieraudziisi cik daudz dazhaadas lietas ir nepiecieshamas lai droshi darbotos katli un degli!

A Tev atjautiibas uzdevums:
Nonem Junkers vaku un saskaiti Honeywell produktus!

Janis

Re: siltās grīdas
Autors: gss ()
Datums: 10/02/2007 20:02

Man visā mājā siltās grīdas, guļamistabās lamināts un paklāji, citur flīzes. Siltumsūknis uztur +21 visā mājā. Teplu automātikas nav, jo praktiskas jēgas nekādas, tikai sadārdzina montāžas un apkures izmaksas. Māja 210m2 - apkures izmaksas- 2005.g -378Ls, 2006.g-448Ls.

Re: siltās grīdas
Autors: JanisJanis to A ()
Datums: 10/02/2007 20:47

A Tev taisniiba bet par Honeywell ugunsdroshiibas sisteemaam daudz neko nezinu et shaadas taadas komponentes varu sagaadaat.

Siikaasks info: [www.honeywelllifesafety.com]

Janis

Re: siltās grīdas
Autors: Janis Kravalis ()
Datums: 20/02/2007 04:22

Pašreiz mājai plānoju likt jumtu, taču jau esmu pārs mēnešus sācis nopietni domāt par silto grīdu ieklāšanu un kondensācijas tipa gāzes apkures katlu. Vai kādam ir reali tikko pabeigt projekts, vai projekts izbūves stacijā ar Junkers apkures katlu un siltajām grīdām. Gribētu aplūkot dzivē kā tas viss izskatās un kādas kļūdas nevajadzētu pieļaut. Esmu pievērsis uzmanību Junkers CerasmartModull 22kw iekārtai. J.mob. 29134102
P.S. Ja nepieciešama datortehnika, varu izlidzet.

Pašreizējā: 2 no 7


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **     **  ********  **    **  ******** 
 **  **  **  ***   ***  **    **  ***   **  **       
 **  **  **  **** ****      **    ****  **  **       
 **  **  **  ** *** **     **     ** ** **  ******   
 **  **  **  **     **    **      **  ****  **       
 **  **  **  **     **    **      **   ***  **       
  ***  ***   **     **    **      **    **  **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727