UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: dilemma par bioattīrīšanas iekārtām
Autors: IneseX ()
Datums: 14/03/2007 22:50

Nu ja tie ir burbuļatori, tad tā jau nu tāda pamatīga caurule man manuprāt ir...Kas tur nez var aizsērēt?

Re: dilemma par bioattīrīšanas iekārtām
Autors: Didims ()
Datums: 15/03/2007 16:37

Tā pamatīgā caurule ir no spec. materiāla ar smalkām porām, lai gaiss ārā ietu, bet pretī esošie sū un ūdens iekšā netiktu (piemēram, kad burbuļators nestrādā). Viss dilst un pastāv iespēja, ka ilgi darbojoties gaiss "izberž" caurumus lielākus un tad burbuļators sarijās sū un aizrijas. Vēl ir redzēti burbuļatori kā sēnes (apaļi). Problēmas vēl var rasties no tā, ka iekārtai kādu laiku pastāvot bez darbošanās, dūņas sasēžas un izveido tik blīvu nosēdumu slāni, ka burbuļators to vairs nevar pacelt un nevar atsākt normālu funkcionēšanu. Šitai gadījumā es nesaprotu, kapēc tās sēnes piem. nevar likt sāniski, lai tie sū nesēžas uz darba virsmas.

Re: dilemma par bioattīrīšanas iekārtām
Autors: IneseX ()
Datums: 15/03/2007 17:45

Būs jāpaskatās kārtīgi, kāda man tur tā sistēma ir.

Re: dilemma par bioattīrīšanas iekārtām
Autors: EjTakTu ()
Datums: 15/03/2007 22:18

Man tas termins BURBUĻATORS makten patīk. Atgādina vecu anīti:
Jautājums: kas tas ir - bāž dibenā, bet nebubina?
Atbilde: Padomju savienībā ražots dibenā bāžamais bubinātājs!
Vai tik burbuļators nav kaut kas līdzīgs :D

Re: dilemma par bioattīrīšanas iekārtām
Autors: Didims ()
Datums: 15/03/2007 23:43

Nē, burbuļators ir kas pavisam cits :-)

Padomju armija. Ciemos brauc ģenerālis. Visās malās "krāso zāli", kopj un spodrina.
Te priekšniecība padzird, ka ģenerālis esot burbuļatoru mīlētājs. Šie neizpratnē, kas tas tāds. Domā, domā ... pasauc ierindnieku, saka: brauc ģenerālis, uztaisi viņam burbuļatoru. Ierindnieks arī blisina acis, kas tas tāds? Priekšniecība sabrēc uz šo, kas Tu stulbs, Tev viss jāskaidro būs? Taisi tik augšā un tā, ka līdz ģenerāļa atbraukšanai būtu gatavs.
Ierindnieks tāds sabijies aiziet, štuko, konsultējas ar pārējiem, neko jēdzīgu nevar izdomāt, beigās paņem spaini, ar naglu sasit apakšas malā caurumus un nes priekšniecībai rādīt.
Priekšniecībai acis uz kātiņiem, kas tas tāds? Nu kā prasījāt burbuļatoru, te būs, salej ūdeni iekšā un redz cik skaisti burbuļodams tek ārā ;-). Koroč, pasākums beidzas ar to, ka priekšnieks sadod nabaga kareivim pa galvu un liek izmest izcūkāto spaini miskastē.
................
Atbrauc ģenerālis, staigā, skatās visu apkārt. Pabeidz savu inspekciju, saka priekšniecībai - viss kā vajadzīgs, kārtība ideāla, tik vot kāpēc pavisam jaunu burbuļatoru izmetuši atkritumos?

Re: dilemma par bioattīrīšanas iekārtām
Autors: JanisJanis ()
Datums: 16/03/2007 20:58

Viens pshiatrs stasta otram:
Nesem man sanaaca kaa peec Freida terorijas gribeeju sievai pateikt "iedod saali", bet sanaaca "Ak Tu maita man visu dziivi sabojaaji"!

Janis

Re: dilemma par bioattīrīšanas iekārtām
Autors: Projektetajs ()
Datums: 17/03/2007 05:28

<<<<<<<<Vēl ir redzēti burbuļatori kā sēnes (apaļi). Problēmas vēl var rasties no tā, ka iekārtai kādu laiku pastāvot bez darbošanās, dūņas sasēžas un izveido tik blīvu nosēdumu slāni, ka burbuļators to vairs nevar pacelt un nevar atsākt normālu funkcionēšanu. Šitai gadījumā es nesaprotu, kapēc tās sēnes piem. nevar likt sāniski, lai tie sū nesēžas uz darba virsmas.>>>>>>>



Si ir baiga problema lielajam brivi peldosam sistemam.. Zinu tikai vienu kompaniju Latvijaa, kam si problema nav, jo viniem vispar nav sprauslu aeratoru.
Un vel tie dumjie dzidrinataji ar dunu recirkulaciju, tas ari viniem nav.

Chalisi baigie malaci. Driz viena iekarta 200 m3/dnn tiks palaista. Nevaru sagaidit kad redzesu dabiba. Sola jau nu daudz.

Re: dilemma par bioattīrīšanas iekārtām
Autors: VanRaiks ()
Datums: 19/03/2007 19:10

Tie verķi saucas aeratori. Un nezinu kā vecākām iekārtām, bet jaunajām tos veido pamatīga caurule (~ 40 cm gara) apvilkta ar kustīgu membrānu caur kuru plūst gaiss. Atkarībā no gaisa plūsmas membrāna kustās un ņurcās, kas arī neļauj tai aizaugt.

Re: dilemma par bioattīrīšanas iekārtām
Autors: Projektetajs ()
Datums: 20/03/2007 00:29

Tikai zel, ka ta plaisā.

Re: dilemma par bioattīrīšanas iekārtām
Autors: VanRaiks ()
Datums: 20/03/2007 16:53

Nu, plaisāšana man vēl priekšā. Protams, sū izpēti neesmu veicis un nezinu kā tagad, ~1/2 gadu pēc palaišanas tas izskatās, bet gan jau ka ātrāk par 5 gadi nekas nesaplaisās. Tad arī domās kā nomainīt.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  ********  ********  **       
 **     **  **           **        **     **       
 **     **  **           **        **     **       
 ********   ******       **        **     **       
 **         **           **        **     **       
 **         **           **        **     **       
 **         **           **        **     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727