UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
melnā metāla vs. nerūsējošās trubas dziļurbumam
Autors: GG ()
Datums: 03/05/2007 17:59

Labdien!

Jautājums sekojošs - kādas trubas izvēlēties dziļurbumam? Rūsējošas vai nerūsējošas? Urbējs stipri izreklamēja rūsējošas trubas, to pamatojot ar to, ka tām trubām nav īpaša saskare ar gaisu un procesi nenotiek pārāk strauji.. un ja vēl mājā tiek uzstādītas ūdens atdzelzošana un atkaļķošana...

Ko ieteiksiet un kādi galvenie argumenti par vienu vai otru??

Re: melnā metāla vs. nerūsējošās trubas dziļurbumam
Autors: VanRaiks ()
Datums: 03/05/2007 21:35

Es nenožmiedzos, ieliku nerūsošās. Daļēji Tavam meistaram taisnība, bet man sagribējās garantiju :). Tagad jābaidās tikai no gruntsūdeņu piesārņojuma vai zemes slāņu nobīdes.

Re: melnā metāla vs. nerūsējošās trubas dziļurbumam
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 10/05/2007 05:54

Urbējam taisnība. Pie kam tu vari izmantot cinkotas tērauda caurules, tad tev garantija caurulēm vismaz 35..45 gadi.Caurulē , kur ūdens iekšā nekas nerūsē, bet izgulsnējas kaļķakmens vai dzelzs.
Drīzāk jāuztraucas par filtra sieta piesērēšanu.

Re: melnā metāla vs. nerūsējošās trubas dziļurbumam
Autors: IneseX ()
Datums: 10/05/2007 15:54

"Procesi nenotiek pārāk strauji" jau pasaka visu.... Otrā gadījumā - procesi nenotiek nemaz.... Un ja nemaldos, ūdens jau trubā stāv iekšā tikai tajā dziļumā, kur viņš ir (man piemēram 13 m) un pērējā truba tajā laikā, kad nesūknē ūdeni, ir tukša, t.i. - pilna ar gaisu. vai ne tā? Mēs ielikām nerūsējošās, lai vēlāk nav jāmaina vai jādzer rūsains ūdens - diezgan savā vecajā dzīvoklī to esmu sadzērusies....

Re: melnā metāla vs. nerūsējošās trubas dziļurbumam
Autors: VanRaiks ()
Datums: 10/05/2007 20:33

Cinkotas trubas es neliktu. Tāpat kā neieliku vara caurules dzeramajam ūdenim. Skaisti jau, no reklāmas viedokļa, bet es paturu prātā faktu, ka varš ir indīgs un cinks ir smagais metāls. Ņegribu dzert iekšā. Un polietilēns ir inertākais no visiem pieejamajiem par saprātīgām cenām. Līdz ar to mana izvēle krita uz nerūsējošo urbumam un polietilēnu trubām.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **  ***   ***  **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **** ****  **     **  **     ** 
 ********   **     **  ** *** **  **     **  ********* 
 **          **   **   **     **   **   **   **     ** 
 **           ** **    **     **    ** **    **     ** 
 **            ***     **     **     ***     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727