UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: Apkures trubu izvēle!
Autors: Didims ()
Datums: 04/07/2007 23:30

Par akumulatoriem palasies tepat forumā
[buvnieciba.delfi.lv]

Re: Apkures trubu izvēle!
Autors: soseds ()
Datums: 14/07/2007 06:43

Piekritu tiem, kas slave daudzslanu presejamas, man ari patik!Ar kaparu ir chakars! :)

Re: Apkures trubu izvēle!
Autors: mhm ()
Datums: 23/08/2007 17:48

Vienreiz dzirdēju pastāstu,ka vara trubas nedrīkstot likt zem apshuvuma vai grīdas.Ka saskarē ar kaļķiem vai cementu drīz vien esot pagalam.Vai tā ir? Otrs jautājums-kas notiks,ja uzliks henkel caurules ar presētajiem savienojumiem un tomēr uzkarsēs to katlu pāri 100 grādiem? Nu nav man akumulatora un metāla caurules ir tikai kādu metru no katla,un pa brīžam kāds pārkurina.Man bija skrūvējamie savienojumi.Tie sāka tecēt.Tagad domāju,ko likt vietā....

Re: Apkures trubu izvēle!
Autors: vgy7 ()
Datums: 25/08/2007 04:10

Jebkurām apkures caurulēm ir konkrēta darba temperatūra, vienkārši vajag tās iegādājoties arī ielūkoties ražotāja atbilstības sertifikātā. Ļoti daudzas firmas ražo caurules ar darba temperatūtu +80 +90 grādi un pieļaujamu īslaicīgu uzsilšanu līdz 110 120 grādiem. Ir caurules, kas paredzētas tā saucamajām tvaika sistēmām, kur darba temperatūra 110 130 grādi.
Tas pats ir ar veidgabaliem, ja tie neatbildīs caurules darba temperatūrai, tecēšana būs neizbēgama, jo atšķirīgs būs materiālau izplesšanās koeficients...

vgy7

Re: Apkures trubu izvēle!
Autors: uldis 777 ()
Datums: 30/08/2007 05:43

neatzistu ne plasmasu ne daudzslanu ,jo apkurei tas nav ipasi piemerotas .nekas nav labaks par kaparu un vel labak kaparu preset ar presi .dargi ,bet labi. udenim plasmasa. par daudzslaneni vispar labak aizmirst.

Re: Apkures trubu izvēle!
Autors: vgy7 ()
Datums: 30/08/2007 07:10

Ar kādām caurulēm strādāt, tā jau ir gaumes lieta, bet dabā apskatīt žurku pārgraustās plasmasenes ir nācies ne vienreiz vien...
bet kaparam vispār nekādas vainas, ja tik pie temperatūras izmaiņām tik ļoti netrokšņotu un caur automātisko atgaisotāju nesmirdinātu māju, ja ūdensvadā, caur kuru uzpildījām sistēmu, bija sēra baktērijas...
ar daudzslāņainajām arī zināmas problēmas, uzpūšas un sadalās pa kārtām, bet Šveices solītā apdrošināšana 50 gadu garumā uz Ķīnas pakaļdarinājumiem diemžēl neattiecas...
Starp citu: orģinālā Henco pie dīlera maksā tikpat, cik Ķīniete utenī.

vgy7

Re: Apkures trubu izvēle!
Autors: EjTakTu ()
Datums: 30/08/2007 15:22

Ja domāts dzīvot kopā ar žurkām, tad jāizvēlas dzīvniekiem draudzīgs materiāls :D Man ar bij žurka. Tikai es šamējo turēju būrītī ;)

Re: Apkures trubu izvēle!
Autors: vgy7 ()
Datums: 30/08/2007 17:10

Parasti jau tās ir kaimiņu dresētās žurkas-diversantes, kas iesūtītas ar komkrētu mērķi: veikt sabotāžu.

vgy7

Re: Apkures trubu izvēle!
Autors: EjTakTu ()
Datums: 30/08/2007 20:32

Jā, kaimiņus ar plastmasas gabalu neiebiedēsi :)

Re: Apkures trubu izvēle!
Autors: soseds ()
Datums: 10/09/2007 05:31

Koroce, katram sava taisniba,bet VISLABAKAS ir un paliek parastas blekja jeb dzelzs caurules!!! Tas iztur augstas temperaturas, staigasanu, mehanisko slodzi un zurku kodienus. :) Tagad jaunas importa caurules nav nemaz tik rusejosas, panem labu metinataju, saperc veidgabalus un uz prieksu, nemaz nepateiksi ka nav kaparenes. ;) Esmu redzejis melna metala trubas kas nostav pa 30 gadiem un tam skersgriezums ir ka jaunam... Cits jautajums, ko liek klat apkures skidrumam, lai trubas nerusetu...

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ******   **     **  **        **        
 **    **  **    **  **     **  **        **    **  
 **        **        **     **  **        **    **  
 **        **        **     **  **        **    **  
 **        **         **   **   **        ********* 
 **    **  **    **    ** **    **              **  
  ******    ******      ***     ********        **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727