UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

gāzes projekts
Autors: evucis ()
Datums: 28/06/2007 19:40

Labdien! Varbūt kāds varētu ieteikt kādu firmu, kas nodarbojas ar privātmāju gāzapgādes projektiem? Gribētos jau līdz augustam uzsākt montāžas darbus, lai uz ziemu jau viss būtu gatavs!
Jau iepriekš pateicos!

Re: gāzes projekts
Autors: uldisj ()
Datums: 28/06/2007 21:31

Sveiki! Domāju ,ka tas ir neiespējami. Nākamais jautājums: Vai gar māju jau iet gāzes vads un ja iet, tad kādā attālumā? Ja tur nekā šobrīd nekā nav, tad siltumsūkņa variants šajā gadījumā ir vislabākais variants. Iekšējie tīkli ir vai nav ievilkti - apkures sistēma. Smalku lietu gan gāzes apkures, gan siltumsūkņa gadījumā pietiek. Bet gāzes projekts no nulles būs stipri dārgāk nekā otrais variants. Lai Jums jauka diena!

Re: gāzes projekts
Autors: vgy7 ()
Datums: 29/06/2007 01:00

Posted by: evucis

Lai uzsāktu riņķadanci ar gazifikāciju, ir pašai jādodas uz Latvijas Gāzi izņemt Tehniskos noteikumus. Lai saņemtu noteikumus nepieciešams personu un īpašumtiesības apliecinoši dokumenti un tikai tad mēs uzzināsim vai LG uzskata par iespējamu gazificēt jūsu māju...
Ja jūlijā izdodas dabūt pozitīvus Teh. noteikumus, uz oktobri varētu būt gatavs projekts, lielas veiksmes gadījumā uz decembri varētu gāzes epopeja beigties...

vgy7

Re: gāzes projekts
Autors: evucis ()
Datums: 29/06/2007 16:18

Paldies par ieteikumiem, bet es tomēr esmu nolēmusi apkurināt māju ar gāzi, jo tā man būs ērtāk un lētāk! Tos noteikumus jau esmu saņēmusi! Pa ielu kādus divus gadus atpakaļ izbūvēja to gāzes cauruli.

Re: gāzes projekts
Autors: uldisj ()
Datums: 29/06/2007 23:31

Būs vienā līmenī ar siltumsūkni, bet ar NOSACĪJUM, KAD TIKS IZSKAITĻOTI APKURES IEKŠĒJIE TĪKLI NORMĀLI. VISĀ MĀJĀ IZMANTOTAS SILTĀS GRĪDAS. GĀZES KATLS BŪS KONDENSĀCIJAS TIPA. CITĀ GADĪJUMĀ LĒTĀK NEBŪS. Saku ka tā būs par visiem 500 %.

Re: gāzes projekts
Autors: Verka ()
Datums: 30/06/2007 06:49

Man kā nezinošam cilēkam-ar ko kondensācijas tipa katls atšķiras no cita tipa katliem?Man arī aktuāla šī lieta,tikai gāzes vads jau ir klāt sen.

Re: gāzes projekts
Autors: JanisJanis ()
Datums: 30/06/2007 23:48

Arkost firmai stradaa Larisa, labas atsaukemes vinas mob 29622834. Man projekteeshana ar sarezhgiijumiem un parproejkteeshanu aiznema 10 men.

Re: gāzes projekts
Autors: uldisj ()
Datums: 02/07/2007 17:45

Sveiki! Kondensācijas tipa katlā no dūmiem papildus atpakaļ iekārtā tiek atgriezts siltums. Matemātisku darbību rezultātā lietderības koefiecients sanāk 108 %. Ideāls katla darbības režīms ir zemas temperatūras - aptuveni 30 - 40 grādi. Tāpēc vispiemērotākā apkures sistēma šajā gadījumā ir siltā grīda. Izmantojot raiatorus to virsma jāpalielina vismaz par 2,5 reizēm, ideāls variants 4 reizes, bet tad jau atkarībā no siltuma zudumiem tas kļūst par mēbeli.Jo zemāka siltumnesēja temperatūra, jo lielāka sildvirsma vajadzīga.Atšķirība starp siltumsūkni ir tā, ka iekārta ražo siltumu sadegot gāzei. Siltumsūknis barojas no elektrības, kura nepeiciešama kompresoram, bet siltuma avots ir zemes, ūdens, gaisa akkumulētā siltuma enerģija, ko dod saule. Pagaidām Sauli marsieši vēl nav iekarojuši un naudu par to neviens neprasa.Gāzes jaunais tarifs tūlīt, patērējot virs 500 kubikmetriem gāzes būs 0,1769 sant. par kubikmetru. Tiem kam gāzes vada gals šobrīd nav pievilkts pie durvīm ir jēga padomāt par siltumsūkni. Galu galā jebkuru apkures sistēmu var uztaisīt, tā, ka tā darbosies normāli cik nu atļauj iekārtas īpatnības un kurināmā resursi. Lai Jums jauka diena!

Re: gāzes projekts
Autors: Norviks ()
Datums: 15/07/2007 01:22

Ja vēl ir interese sakarā ar projektu un montāžas darbiem, tad nekautrējieties un zvaniet man, tel.: 25919404, Normunds.

Re: gāzes projekts
Autors: evucis ()
Datums: 24/07/2007 16:11

Nu nē! Nepagāja pat mēnesis ka tiku pie projekta, pat nezinu, kas tie par meistariem, ka taisa 10 mēnešus! ;) Paldies TEV Norvik! *:

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.