UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Dziļurbums
Autors: a ()
Datums: 07/08/2007 21:06

Sveiki. Ir sekojoša situācija: kaimiņam ir dziļurbums ar visu jau uzstādīto automātiku. Tagad ar viņu ir sarunāts pieslēgties pie urbuma. Kā to labāk risināt tehniski? - vai likt T-savienojumu tieši virs urbuma trubas un tad katram mājā pa hidroforam??? Kā būs ar automātiku pašam dziļurbuma sūknim? Ja kāds ir saskāries ar līdzīgu situāciju - lūdzu padalieties, ļoti aktuāls jautājums. Santehniķi katrs runā savu un nerodas pārliecība, ka paši zin kas jādara.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **      **  ********  **     ** 
  **   **   ***   **  **  **  **  **    **  **     ** 
   ** **    ****  **  **  **  **      **    **     ** 
    ***     ** ** **  **  **  **     **     **     ** 
   ** **    **  ****  **  **  **    **       **   **  
  **   **   **   ***  **  **  **    **        ** **   
 **     **  **    **   ***  ***     **         ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.