UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Par antenam un to mastiem
Autors: Atvilkt. ()
Datums: 17/08/2007 19:11

Nekā nesaprotu no visa šitā :D:D:D izklausās jau gudri. A Tu lattelecom negribi pievilkt? Viņi takš paši velkās, ja vien vajag. Un tur būs viss nepeiciešamais, kaut optisko pievelc. Ar džekiem pa grāvi kādus 10 km no tuvākā provaidera, cik sapratu nav baigi tālu :D:D Ar lāpstiņām...

Re: Par antenam un to mastiem
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 17/08/2007 20:08

Komunikāciju ātru, drošu un, galvenais, neviena nemanītu ierakšanu vislabāk pieprot degvielas vada Polocka-Ventspils apkārtnē praktizējošie speciālisti :)

Re: Par antenam un to mastiem
Autors: a ()
Datums: 17/08/2007 20:29

To :Atvilkt

Nu ja nesaprati, par ko tad komentaars?

Lattelekom nepiedaavaa realo ip adresi.
Un par graavi vispar neiebraucu , runa ir par radiolinkiem.

Re: Par antenam un to mastiem
Autors: Didzisp ()
Datums: 17/08/2007 22:04

Lattelekom dod īsto adresi, tikai tad tas vairs nav mājas pieslēgums un attiecīgi maksā. Tagad ir tik daudz dažādas iespējas atrisināt IP adreses jautājumu, ka diez vai vajag dēļ tā saspringt. Ja nu vienīgi mājās liek serveri, bet tad jau var atļauties maksāt Lattelekomam. Es tiku lietojis radiopieslēgumu kādus piecus gadus tieši dēļ īstās IP adreses, lai brīvi varētu tikt klāt mājas kompim. Tagad sēžu uz Lattelekoma mājas pieslēguma(paņēmu to tiklīdz tāds piedāvājums radās) un vienu laiku dzīvoju uz diviemm interneta pieslēgumiem. Radiopieslēgumu ar Lattelekoma pieslēgumu var salīdzināt kā zapiņu ar mersi. Nu nevar neviens provaiders uz vairākiem klientiem pa radio dabūt tādu ātrumu, kā ir Lattelekoma kabelī.

Re: Par antenam un to mastiem
Autors: a ()
Datums: 17/08/2007 23:57

Nu jaa taa tas ir - Lattelekoma piedavajums ar realo ip adresi bija kautkas ap 77Ls/meenesii, taa peec to uzreiz kanceleeju.Kautka dikti jau nu esmu pieradis pie pilseetas dziivoklja eertiibaam- kur par Ls15 meenesii reizeem aatrums ir pat lidz 50mb...

Attieciba par tam ip adresem - vel jau pastav ari visadi VPN, tacu mans darba tikla administrators ir stipri skeptisks pret sadiem risinajumiem.Un ta ka pirmam kartam internets tiks lietots lai risinatu visas darba lietas, rezultata nakas meklet iespeju ar realo ip.

Re: Par antenam un to mastiem
Autors: Didzisp ()
Datums: 18/08/2007 00:48

Radiopieslēgumam ātrums būs ievērojami mazāks par kabeļa pieslēguma ātrumu. Tur neko nevar padarīt. Lai arī cik ātrs būtu aksespoints, ātrums krītas proporcionāli klientu skaitam, bet provaideri cenšas pēc iespējas vairāk noslogot savu aparatūru un pieslēgt vairāk klientu. Pa radio ātru internetu dabūt nevar!

Re: Par antenam un to mastiem
Autors: PLB ()
Datums: 20/08/2007 01:26

njāa...cilvēks, kas nezin, kas ir Freneļa zona, grib ierīkot kvalitatīvu radiokanālu..? tas ir smieklīgi.
par atrumiem...tas būs atkarīgs ne no aparatūras tipa (kopējos vilcienos), bet no pieslēgtā signāla avota ātruma ...tb SIP pieškirtā ātruma, kā aŗi iekārtu kvalitātes un ierīkošanas korektuma.
ja skaru aparatūra ierobežo SIP pieškirto datu pārraides ātrumu, tad viennozīmīgi norādā uz neviekmīgu aparatūras izvēli vai arkārtīgi neprecīzu pieskaņošanu.

Re: Par antenam un to mastiem
Autors: Didzisp ()
Datums: 20/08/2007 02:45

PLB, var jau man "uzbraukt", bet krievu laikos man mācija par antenas virziendiagrammām horizontāklajā un vertikālajā polarizācijā, tā kā es ļoti labi saprotu, par ko iet runa. Es vienkārši aizrādiju, ka celtniecības forumos nevajag "sprēgāt" ar radiotehniskām zināšanām, priekš tam ir citi forumi.

Re: Par antenam un to mastiem
Autors: PLB ()
Datums: 21/08/2007 00:12

Es Jums neuzbrūk:)
Foruma sadaļa ir Inženeirtīkli.
Jūs vara ar buvniecība terminiem aprakstīt, sakaru sistēmas, elektriskā kabeļa utt. parametrus un uzbūves principus?
bija attiecīgs jautājums, uz ko centos dot atbildi...
ja nepatīk tēma..pretenzijas autoram!

Re: Par antenam un to mastiem
Autors: a ()
Datums: 21/08/2007 05:42

to : PLB
autoru likt mieraa!

es jautaju par padomu masta stiprinaasanaa , kaa arii izklastiju problemas ar kuram saskaros kaa vienkaarshs internet piesleguma ''gribeetaajs''.
Veel es luudzu peec piedavajuma , ja kads var piedavat uzstadit mineeto antenu / un/vai nodrosinat pieslegumu ar realo ip adresi.

''Freneļa zona'' cienitais ir Jusu fantazijas auglis.
Tas protams ir interesanti, tacu uz dotajiem (maniem)jautajumiem atbildes nesniedz.

ps.paldies Didzisp par sarunu ''par teemu''

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **   *******    *******   **    **  ******** 
 **  **  **  **     **  **     **  **   **   **    ** 
 **  **  **         **  **     **  **  **        **   
 **  **  **   *******    ********  *****        **    
 **  **  **         **         **  **  **      **     
 **  **  **  **     **  **     **  **   **     **     
  ***  ***    *******    *******   **    **    **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727