UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 5
Re: Junkers Euroline profilakse + remonts
Autors: vgy7 ()
Datums: 24/11/2008 21:41

Ja katls ekspluatācijā jau kādus gadus, tad visticamāk ka aizkaļķojies plākšņu siltummainis.

vgy7

Re: Junkers Euroline profilakse + remonts
Autors: Gints_ ()
Datums: 25/11/2008 10:37

Man arī bija problēma ar nevienmērīgu siltā ūdens temperatūru. Problēma izzuda pēc beigtā cirkulācijas sūkņa nomaiņas.

Par to siltummaini - man domāt, ka ja viņš aizkaļķojies, tad temperatūra visu laiku būtu konstanti augsta/zema/dajebkāda, bet ne mainīga... (tas tāds gudrs prātuļojums, neesu speciālists)

Gints

Re: Junkers Euroline profilakse + remonts
Autors: junkerspro ()
Datums: 07/10/2009 11:42

Man ir tads jautajums kur Riga var nopirkt Junkers rezerves dalas? Varbut kautkads zin.
Paldies.

Re: Junkers Euroline profilakse + remonts
Autors: malacis ()
Datums: 08/10/2009 10:38

Junkers katlu rezerves daļas ir pieejamas Junkers servispartneriem. Dodies uz www.junkers.lv meklē servispartneru sarakstu dotajā reģionā un sāc tik zvanīt...

Lai Junkers apkures katls jums kalpotu nevainojami, iesakām ievērot dažus svarīgus noteikumus:

1. Apkures iekārtu ekspluatējiet tikai saskaņā ar ražotāja instrukciju.
2. Regulāri, ne retāk kā reizi divos gados, veiciet apkures iekārtas tehnisko apkopi. Tas attiecas arī uz garantijas laiku. Vēlams noslēgt tehniskās apkopes līgumu ar specializētu servisa firmu.
3. Apkures iekārtas tehnisko apkopi un remontu uzticiet tikai atbilstoši sertificētam speciālistam.
4. Tehniskajā apkopē un remontā jāizmanto tikai oriģinālas rezerves daļas.
5. Rūpējieties, lai:
1. apkures iekārta neatrastos putekļainā vidē;
2. apkures sistēmās un sanitārajā ūdenī nebūtu mehānisku un ķīmisku piesārņojumu.

Re: Junkers Euroline profilakse + remonts
Autors: DIDIS ()
Datums: 09/11/2009 19:51

KĀDS zin KUR VAR NOPIRKT UPS manam JUNKER apkures katlam! kur viņš jāieslēdz tīklā? un kāds ir UPS uzdevums?? Ko viņš aizsargā?

Re: Junkers Euroline profilakse + remonts
Autors: malacis ()
Datums: 09/11/2009 23:07

Kāpēc tavam katlam vajag UPS? Ja ceri ar UPSi darbināt katlu elektrības pārtraukumos, tad UPSis, kas katlu pabaros stundas desmit būs vienā cenā ar portatīvo elektrostaciju, ja tavā rajonā ir vēl starpfāzu slēgums, tad nepieciešams atdalošais transformators, bet pie nepietiekama sprieguma būtu jāmeklē stabilizators.

Re: Junkers Euroline profilakse + remonts
Autors: DIDIS ()
Datums: 09/11/2009 23:49

MANĀ RAJONĀ IR vecais spriegums 3x220v, tas laikam tad ir tas starpfāzu spriegums! priekš kam atdalošais transformators? kāda ir vajadzība pēc viņa? un kas ir stabilizators? UPS man ieteica katla apaklpotājfirma, jo man ventilators bija nosvilis dē\l tā ka bija negaidīts elektrības atslēgums, bet ja b;utu UPS tad es varētu no katla sistēmas atslēgties zinot ka nav eklektrības un drīz arī izbeigsies UPS avots! man jau pietuktu ar mazo UPS uz kādām 5ām minūtēm, tikai tam lai izietu no sistēmas!!!

Re: Junkers Euroline profilakse + remonts
Autors: malacis ()
Datums: 10/11/2009 07:38

Pie negaidīta elektrības atslēguma var uzkārties dators, bet ne jau nosvilt ventilators. Vai tik nebūtu laiks pameklēt sakarīgāku katla apaklpotājfirmu?

Re: Junkers Euroline profilakse + remonts
Autors: Jususantehnikis.lv ()
Datums: 04/02/2010 10:48

jaunas un lietotas Junkers rezerves daļas.
Junkers katlu remonts,
Junkers profilakse un apkalpošāna.
kvalitatīvi darbus izpilda labs profesionāls santehniķis Gunvaldis,
Vairāk skatīties Jususantehnikis. elvē

Re: Junkers Euroline profilakse + remonts
Autors: jususantehnikis.lv ()
Datums: 04/02/2010 19:38

Parasti visi šitie pašdarboņi kas savā mājā remontē katlus agri vai vēlu iekrīt uz kādu nevajadzīgu un lieku un dārgāku rezerves daļu.vai tad tiešām ir lētāk mācīties uz savām kļūdām? es kā speciālists uz diagnostiku ierodos tikai par pašizmaksu no 7-10 Ls.un ja ir iespējams novērst ar minimālu roku pielikšanu tad cipars pat nesamainās .un ja arī ko daru tad veicu arī pilnu katla apkopi un uzskatu ka tā ir lojalitāte pret klientu un viņš tad noteikti paliek apmierināts ar to ka ir labs un uzticams meistars.

Pašreizējā: 3 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **         ********   **      ** 
 **     **  **     **  **    **   **     **  **  **  ** 
 **     **  **     **  **    **   **     **  **  **  ** 
 **     **  ********   **    **   **     **  **  **  ** 
  **   **   **     **  *********  **     **  **  **  ** 
   ** **    **     **        **   **     **  **  **  ** 
    ***     ********         **   ********    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727