UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Latvenergo auzas.
Autors: Žanis ()
Datums: 19/09/2007 18:32

Jurim_F
Sviests jau ir tajā apstāklī, ka man ir jāapmaksā visi tie kabeļi, transformators utt., un pēc tam tas viss jāuzdāvina Latvenergo. Pēc tam pie mana apmaksātā trafa slēdz klāt visādus citus interesentus, jo man jau redziet par to vairs nav nekādas teikšanas.
Vajadzēja kabelim tranšeju, kaut kādus 20 m, tāmē tranšejas rakšana bija diezgan iespadīgā summā ~200 Ls. Piedāvājos noorganizēt tranšeju vajadzīgā dziļumā un izmērā. Piemetu, ka mierīgi varu iekļauties 3 reizes mazākā summā, bet redziet nedrīkst.
īsāk sakot par manu naudu uztaisa pa dārgo un es vēl to visu viņiem uzdāvinu.

Sviests.

Re: Latvenergo auzas.
Autors: aaaa ()
Datums: 19/09/2007 18:44

Par to jau ir tas staasts, ka cena ir absurdi augsta tai elektriibas ievilkshanai, plus tas viss veel taa tiek izstiepts garumaa, ka nu toch liekas, ka vinji tur ar galvu nedraudzeejas. Ja buutu daargi un aatri, veel OK, bet ja maksaa gandriiz 1000 Ls galu galaa par kasti un kabeli 20 cm, un gaidi 9-10 meeneshus, tad nu man liekas, tas nav normaali - jaapiebilst, neieskaitot projekteetaaja darbu, reaalais darbs uz vietas bija 2 stundas (biju klaat). Vinji laikam pashi nemaz nezin, ka nupat jau tas viss robezhojas ar patologjiju, nevis normaalu biznesa attieksmi.

Re: Latvenergo auzas.
Autors: PLB ()
Datums: 19/09/2007 19:19

man jaunceltnē, skaitītāju liek jau 2 nedēļas..kautina, visi parējie vadi un instalācija, kārbas utt jau sen saliktas.
ar termiņiem čomeiem pašvaki..tas gan tiesa

Re: Latvenergo auzas.
Autors: Žanis ()
Datums: 19/09/2007 20:14

Ja divu gadu laikā pie tā tīkla, ko izbūvēja pa taviem līdzkļiem slēgs klat jaunu lietotāju, daļu no šīm izmaksām kompensēs.

Ja arī Lattelecom vai LG klinets gribēs pakalpojumu kaut kur meža vidū, kur nav viņu komunikāciju, būs jāmaksā visas izmaksas, nekāda daļa.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   ********   **     **  **     **  **     ** 
 **    **  **     **  ***   ***  **     **  **     ** 
 **        **     **  **** ****  **     **  **     ** 
 **        **     **  ** *** **  **     **  ********* 
 **        **     **  **     **   **   **   **     ** 
 **    **  **     **  **     **    ** **    **     ** 
  ******   ********   **     **     ***     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727