UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: Lameris hauzenē ()
Datums: 09/10/2007 21:08

Pirmkārt, jau sorry, ja dažas profiņiem pašaprotamas lietas saukšu vārdos vārdos kādi liekas mani atbilstoši (jo pieļauju, ka visām figņām nezinu pareizos nosaukumus).

Tātad - par problēmu: ir mājās pods - uzlikts pirms gadiem 7. Visu laiku funkcionēja normaļno - taču, pateicoties mūsu ūdensvados tekošajam dzelžainajam ūdenim (un atzīšos - ne vienmēr savlaicīgi nomainītam ūdensfiltram), pēdējā laikā tas mehānisms, kas skalojamā kastē noslēdz ūdens padevi, kad kaste ir pilna ir sācis nenostrādāt - respektīvi pods tek. OK - izjaucu, noskaloju, esmu mēģinājis arī mazgāt tās sīkās detaļas ar dažādiem mazgāšanas/tīrīšanas līdzekļiem - taču parasti tas līdz tikai uz dažām dienām.

(vispār jau neizprotu ražotāju domugājienu - napig tādai vienkāršai lietai kā skalojamai kastei izdomāt tik sarežģītu mehānismu ar sīkām plastmas detaļām, blīvītēm u.t.t.!!!! krievu laiku kastes takš bija vienkāršākas!!!)

Man tas piegriezās - nolēmu iegādāt jaunu mehānismu, taču ak vai - veikalā (Cita Santehnika G.Astras ielā) man paziņo, ka sorry - neko atsevišķi netirgojot. Ja vēlos, varu pirkt visu podu ar pričendāļiem.

Un tagad jautājums - vai tiešām Rīgā nekur nevar nopirkt atsevišķi šo mehānismu?? Nu, vismaz skalojamo kasti vienu pašu...

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: AirBag ()
Datums: 09/10/2007 22:20

Latgalītes tirgū var dabūt visus tos prichendāļus un ne tikai!!! ;)

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: rs ()
Datums: 10/10/2007 05:57

Pajautā sakarīgākos veikalos-piem Komfortā uz Krasta

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: umka ()
Datums: 10/10/2007 17:37

Es tos krāmus iepirku Bieķensalas ielā santehnikas veikalā. Ja brauc no Salu tilta puses pa Mūkusalas ielu, tad bode atrodas labajā pusē.

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: soseds ()
Datums: 11/10/2007 05:27

Podu detalas var nopirkt veikala SIMSS. Latgalcika labak nepirkt, tas lai nebutu jamaksa divreiz!

Re: JIKA pods - rezervesdaļas???
Autors: ainars Joga ()
Datums: 11/10/2007 22:04

KRUZA uz Jurmalas gatves ari ir pricindali atseviski noperkami



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  **    **   *******  
 **     **   **   **   **     **  ***   **  **     ** 
 **     **    ** **    **     **  ****  **  **     ** 
 ********      ***     **     **  ** ** **   ******** 
 **     **    ** **     **   **   **  ****         ** 
 **     **   **   **     ** **    **   ***  **     ** 
 ********   **     **     ***     **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727