UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Kaa sauc so ieriici?
Autors: a ()
Datums: 24/10/2007 21:21

Gribu apkures sistemas silto gridu kontuuraa iepildiit veel nedaudz siltuma neseja skidruma.Tapec santehniki negribu saukt.Cik saprotu, man nepieciesams tas pumpis ar manometru, ko piesledz pie apkures kolektora gala.
Kaa so pumpi sauc un kur to var nopirkt/varbut iziret?

Varbut ir vel kads veids ka apkures sitema uzpildit skidrumu?

Re: Kaa sauc so ieriici?
Autors: v_t ()
Datums: 24/10/2007 21:27

siltuma nesēja šķidrums - izklausās ļoti sarežģīti un nevajadzīgi. kāpēc nevar vienkārši atgriezt krānu un papildināt sistēmu no ūdensvada?

Re: Kaa sauc so ieriici?
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 24/10/2007 22:38

Man bija viens lieks izplešanās trauks un
es darīju tā.

izpļešanās trauka membrānu ar kādu puļķi, paralēli turot gaisa ventilu vaļā, spiedu uz iekšu, lai rastos vieta, kur uzpildīt šķidrumu.
tad ar trekteri vai kā savādāk pielejam radušos tilpumu ar škidrumu, un pie tā izplešanās trauka gala, kur lējām škidrumu pieskrūvējam trubiņu, kuras otrs gals ir pie sistēmas uzpildes krāna. Atgriežam krānu un sākam izplešanās traukā pumpēt iekšā gaisu ar parastu gaisa pumpi, kautvai velosipēda(vēlams lai pumpim būtu manometris, lai konstatētu, ka viss šķidrums ir saspiests sistēmā un ka nevajag vairs pumpēt.
šādā veidā es visu savu sistēmu uzpildīju.
Man tas izplešanās trauks bija 5 l, vienā piegājienā sanāca uzpildīt sistēmā kādus 2l.


Re: Kaa sauc so ieriici?
Autors: a ()
Datums: 24/10/2007 22:46

to :v_t

tapec, ka man taja sistema ir tas nesasalstosais skidrums, kas itka teoretiski esot ''labaaks'' , jo eljjojot to traktu + neaizaugot tur visss ar kautkadam ''zarazam''

Var jau but ka pasakas, bet ta ka sadi ir iesakts, tad udeni negribas gaazt klaat.

Re: Kaa sauc so ieriici?
Autors: ms ()
Datums: 25/10/2007 05:06

Man arii sisteemaa ir speciaalais skjidrums. Savai sisteemai to uzpildiishanas mehaanismu uztaisiju ljoti vienkaarshi un efektiivi, vajag tikai sisteemas izvadu - trubas galu ar viitni un nosleedzeeju (kraanu). Tam galaa pieskruuveejam parasto daarzieku kjiimijas smidzinaataju, taadiem smidzinaataajiem spiedienu var uzpumpeet liidz 4-5 bar, kas ir pietiekoshi. Paareju no smidzinaataja gala uz sisteemas izvadu celtnieciibas veikalaa var mieriigi nokomplekteet. Manometrs man gan ir pashaa katlaa, peec taa kontroleeju spiedienu.

Re: Kaa sauc so ieriici?
Autors: v_t ()
Datums: 25/10/2007 16:54

no kurienes noslēgtā sistēmā radīsies zarazas?
turklāt, ja tev tur ir nesasaltošs šķidrums, tad pāris litru lieta būtību nemaina.

Re: Kaa sauc so ieriici?
Autors: a ()
Datums: 25/10/2007 18:34

to : v_t
vai to , ka uudens ir ''dziivs'' neesi dzirdejis?

Re: Kaa sauc so ieriici?
Autors: v_t ()
Datums: 25/10/2007 19:01

protams! to jau māca pamatskolā.
bet bez skābekļa piekļuves, slēgtā sistēmā, ar pareizajām caurulēm, ne kurkulis ne dinozaurs neizdzīvos. un man ir tāda sistēma.

Re: Kaa sauc so ieriici?
Autors: a ()
Datums: 25/10/2007 21:45

nu labi jau labi, bet man tas ir butiski kaut vai tamdelj, ka tas skidrums ir palicis pari un cita pielietojuma tam neredzu.

Re: Kaa sauc so ieriici?
Autors: soseds ()
Datums: 07/11/2007 02:03

:) Vot, latviesu tauta, kimiki, ko tik neizgudros!!!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **              **  **      **  ********  
 **     **  **              **  **  **  **  **     ** 
 **         **              **  **  **  **  **     ** 
 ********   **              **  **  **  **  **     ** 
 **     **  **        **    **  **  **  **  **     ** 
 **     **  **        **    **  **  **  **  **     ** 
  *******   ********   ******    ***  ***   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727