UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Cirkulacija siltajam krana udenim?
Autors: Gliemezis ()
Datums: 17/11/2007 05:46

Sveiki!

Gribeeju jautaat vai ir veerts likt cirkulaaciju privatmajaas udenim, kas iet uz silto kraanu(virtuvee, vannasistabaa, dushaa utml.)?
Respektiivi, ja katlu telpa atrodas diezgan pataalu piemeram no virtuves, tad atverot siltaa udens kraanu katru reizi vajadzees kaadu laiku notecinaat aukstu udeni liidz atnaaks siltais. Ja tie ir 10m tad vel nekas, bet ja sanaak 30m trubu?
Vai sados gadijumos ir verts likt turpgaitas un atpakaljgaitas trubu + cirkulacijas sukni?
Esmu redzejis shitadas shemas "uz papira", bet neesmu redzejis ka privatmajaas kaut ko taadu reali lietotu. Vai kaads varetu dalities pieredzee?

Re: Cirkulacija siltajam krana udenim?
Autors: viser ()
Datums: 17/11/2007 05:59

Tā ir komforta funkcija. Ja gribi lai atgriežot krānu nāktu silts ūdens tad vajag. To var pat ja trubu garums pārsniedz 5 metrus.
Es liku, bet man jau katlā iebūvēta tada funkcija.

Re: Cirkulacija siltajam krana udenim?
Autors: vgy7 ()
Datums: 17/11/2007 06:12

Ja nav jāmaksā par ūdeni un var to vienkārši liet kanalizācijā...bet ja pagalmā sava nosēdaka, kas jāizved katru otro mēnesi tikai tāpēc, ka uz silto ūdeni jāgaida?

vgy7



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **         **    **  ********    ******  
       **  **    **   **   **   **     **  **    ** 
       **  **    **   **  **    **     **  **       
       **  **    **   *****     **     **  **       
 **    **  *********  **  **    **     **  **       
 **    **        **   **   **   **     **  **    ** 
  ******         **   **    **  ********    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727