UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
dzilurbums
Autors: jann ()
Datums: 04/01/2008 03:50

Sveiki!
Ir radusies nepiecieshamiiba peec urbuma!Kaadas ir shaabriiza izmaksas par tekosho metru?! Kaa ar terminjiem, nav vairs rindas 4 meeneshu garumaa?!

Re: dzilurbums
Autors: Rakars ()
Datums: 04/01/2008 05:03

Izlasīju vietējā avīzē ka Talsu rajonā - Stendē ir firma, kas urbj sākot no 55 ls/m. tel. 27037963



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********  **     **  ******** 
    **     **     **  **    **  ***   ***     **    
    **     **     **      **    **** ****     **    
    **     *********     **     ** *** **     **    
    **     **     **    **      **     **     **    
    **     **     **    **      **     **     **    
    **     **     **    **      **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.