UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Tumsas sensors
Autors: MW ()
Datums: 29/08/2012 12:20

STEINEL NightMatic3000 nopirku 1dienā(cenuklubs), tieši šo modeli, jo tas bija vienīgais ar izslēgšanas funkciju naktī. Šim var ieregulēt krēslas jūtību - kad jūti ka ir pietiekoši tumšs, vari pieregulēt ieslēgšanos, ir funkcija, ka no rīta neslēdzas iekšā.

Esmu pieslēdzis - strādā, atliek vēl pieregulēt un ieregulēt nakts izslēgšanas funkciju.

Re: Gaismas un kustības sensors IP54
Autors: Vunderlihs ()
Datums: 17/02/2013 12:29

Kāda ir šī sensora regulēšana?

Re: Tumsas sensors
Autors: MW ()
Datums: 18/02/2013 18:38

Krēslu regulē ar podziņu - sagaidi krāslu kādu vēlies un tad nospiedz podziņu, šajā krēslā tas turpmāk slēgsies iešā katru vakaru. Man ir ieregulēts tā, lai strādā tikai vakarā, iestājoties krēslai 2-3 h gaisma ieslēgta, pēc tam izslēgta līdz nākošajam vakaram. Var ieregulēt, lai slēdzas iekšā arī no rīta.

Šis režīms ir protams vienāds, ziemā paliek tumšs plkst. 17:00, ieslēdzas gaisma un izslēdzas ap 20:00. Vasarā ieslēdzas 22:00 un izslēdzas 1:00.

Re: Tumsas sensors
Autors: AndrushA ()
Datums: 24/03/2013 21:58

Priekšroku dodu variantam kad visi gali nonāk sadalnē. Privātmājām katrā ziņā piedāvāju tieši šādu variantu.Āra sensors un visi gaismas elementi nonāk uz sadalni pie DIN moduļiem [releji,palaidēji,taimeri..] Ja šobrīd plānots ka no krēslas sensora darbojas lampiņa pie durvīm, tad nav izslēgts ka ar laiku sarodas vēl gaismekļi- piemēram pagalma celiņu izgaismojums.Šādā variantā nav jāiespringst uz sensora jaudu jo tas tikai dod komandu palaidējam un ja ar vienu būs par maz var pieslēgt vairākus Protams tas ir arī manās interesēs nav jāskraida visu var sakomutēt uz vietas.Nav lētākais variants,bet ar neierobežotām iespējām. Tie kam vajadzīgs lai lampiņa degdu noteiktajos laika intervālos un dienās iesaku programmējamos taimerus. Pats izmantoju boilerim. Termostats protams palīdz ietaupīt,kad esi prom var uzlikt lai nekarsē kā ikdienā vajadzīgs. Manā gadījumā neesmu mājās pa vairākām dienām nedēļā līdz ar to tas man ir optimālais variants lai atgriežoties mājās mani sagaida karsts ūdentiņš :)) kad esmu prom lai taupa manu naudiņu.

Re: Tumsas sensors
Autors: MW ()
Datums: 27/03/2013 00:11

nevaru nepiekrist, tas būtu labākais risinājums.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **         **    **  **     **  **       
 **     **  **    **    **  **   ***   ***  **       
 **     **  **    **     ****    **** ****  **       
 ********   **    **      **     ** *** **  **       
 **     **  *********     **     **     **  **       
 **     **        **      **     **     **  **       
 ********         **      **     **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727