UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4
kā apkurināt māju
Autors: devilsdance ()
Datums: 08/01/2008 03:12

Sākam projektēt māju - koka karkass, 168m2, bez garāžas 148m2.. problēma tā, ka nespējam saprast, kādu apkures veidu lietot! informācija katrā vietnē savādāka.

Lūdzu padalieties pieredzē + varbūt ir kāda firma, kas piedāvā daudzpusīgas konsultācijas - salīdzinājumu dažādiem apkures veidiem.

Droši zinam, ka gribam kamīnu kā alt.apkuri..

Re: kā apkurināt māju
Autors: viser ()
Datums: 08/01/2008 04:34

Noteikti pēc savas pieredzes iesaku siltās grīdas. Tas ir ekonomiskākais apkures veids ja ir tuvumā gāze. Par to šajos forumos var ļoti daudz izlasīt!

Re: kā apkurināt māju
Autors: ivec ()
Datums: 08/01/2008 06:09

Aptuvenās gada izmaksas: SS+siltās grīdas - 410Ls, malka25% mitra - 460Ls, ogles 520Ls, gāze 700Ls, protams katram savādākas uzstādīšanas izmaksas.Man arī KP māja, pagaidām sliecos uz malku, jo ar SS esi baigi atkarīgs no LATVENERGO.

Re: kā apkurināt māju
Autors: Skubs ()
Datums: 08/01/2008 10:16

2 viser

Siltās grīdas var ierīkot WC, priekstelpā un vannā utt, bet nekādā gadījumā ne dzīvojamā istabā vai guļamistabā, ja tev nerūp sava veselība tad varī dzīvot telpā ar paaugstinātu mikroorganismu vairošanas faktoru, sasmakušu un alerģēnu pilnu gaisu, bet nerekomendē to darīt arī citiem, silti grīdu (-)ir ļoti daudz, to pat ārsti var apstiprināt!

2 devilsdance

Ja interese varu tevi pakonsultēt ar apkuri saistītos jautājumos, varu uztaisīt apkures sistēmu visefektīvāko risinājumu ar visam izmaksām. Liela pieredze inženiersistēmu sistēmu projektēšana, montāžā un apkalpošanā!

Re: kā apkurināt māju
Autors: v_t ()
Datums: 08/01/2008 16:07

skubs
izbeidz čakarēt cilvēkiem smadzenes vai dod konkrētas atsauces par silto grīdu kaitīgumu un pāris ārstu uzvārdu no tava plašā saraksta.

Re: kā apkurināt māju
Autors: viser ()
Datums: 08/01/2008 17:04


Skubs, cik šis jautājums jau ir nodrāzts. Sorry, neatbildēšu tev neko!

Re: kā apkurināt māju
Autors: devilsdance ()
Datums: 08/01/2008 17:50

Scubs, ja vari palīdzēt apkures sistēmas veidošanā, lūdzu atsūti info ilze.skadina@#$%&janne.lv

Re: kā apkurināt māju
Autors: IneseX ()
Datums: 08/01/2008 18:18

Atkal kādam pamst kājas! Un nu jau arī alerģija pievienojusies....Mans vecaistēvs arī visu mūžu ēda skābus gurķīšus un tomēr beigās nomira!

Re: kā apkurināt māju
Autors: viser ()
Datums: 08/01/2008 19:42

:))

Re: kā apkurināt māju
Autors: JanisJanis ()
Datums: 09/01/2008 00:25

Dzirdeeju es reiz lekciju inzhenieriem ko lasiija antropologs-fiziologs-unvelkautkadlogs kas konsultee visaadu lielo firmu (Mercedes, Macintosh utt) inzherierus.

Vina sacitais par to ka cilveeka "upgrade" notiek ~ 50 000 gadu laikaa mani iedvesmoja. Par siltajaam griidaam ir liidziigi, jaskataas lai apkuree to siltumu nevar just.

Es, personiigi, dodu priekshroku labi noslitinaataam, siltu materiaalu griidaam bez apkures. Sev maajas gribeeju siltaas sienas bet tolaik taadas pieredzes nebija.

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **     **  **     **  ******** 
 ***   **   **   **   ***   ***  **     **     **    
 ****  **    ** **    **** ****  **     **     **    
 ** ** **     ***     ** *** **  *********     **    
 **  ****    ** **    **     **  **     **     **    
 **   ***   **   **   **     **  **     **     **    
 **    **  **     **  **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727