UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Elektrības vada iestrāde Fibo
Autors: ralf ()
Datums: 13/01/2008 04:29

Ar ko visērtāk ir izgraust kanālu fibo blokā priekš elek†rības vada?

Re: Elektrības vada iestrāde Fibo
Autors: carcinoma ()
Datums: 14/01/2008 02:08

Grauž parasti ar zobiem.

Tie, kas negrauž ar zobiem, izmanto frēzi.

Re: Elektrības vada iestrāde Fibo
Autors: umka ()
Datums: 23/01/2008 00:57

Ar fleksi kuram ir divi diski, vēlams arī izmantot putekļusūcēju jo putekļu ir drūmi daudz. Šito fleksi var arī iznomāt.

Re: Elektrības vada iestrāde Fibo
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 23/01/2008 01:53

nu ja jau nomāt tad mūrfrēzi!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **      **   ******   ********   **     ** 
 **     **  **  **  **  **    **  **     **   **   **  
 **     **  **  **  **  **        **     **    ** **   
  ********  **  **  **  **        ********      ***    
        **  **  **  **  **        **           ** **   
 **     **  **  **  **  **    **  **          **   **  
  *******    ***  ***    ******   **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.