UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Ūdensvads ar caurduršanas metodi
Autors: agi111 ()
Datums: 20/01/2008 06:19

Vēlos pieslēgties pilsētas ūdensvadam, bet nepieciešams šķērsot ielu. Vienīgais risinājums ar caurduršanu.Ir saskaņots projekts 28.12.2007, bet nevaru atrast būvētāju (par sapratīgu cenu). Man ir viens piedāvājums par ~2000Ls, taču finanses atļautu tikai līdz 1000Ls. Vai varat man ieteikt kādu firmu, kas varētu man ierīkot ūdensvadu. Objekts (privātmāja) atrodas Jelgavā. Caurduršana 27m, ūdensvada garums 35m.
Vēl jautājums vai pieslēgšanās esošam ūdensvadam tiešām izmaksā 300Ls jeb šis būvnieks vienkārši grib "vieglu peļņu"?


Re: Ūdensvads ar caurduršanas metodi
Autors: George20 ()
Datums: 21/01/2008 20:58

Caurduršanas metode pati par sevi ir dārga. Viss atkarīgs no nepieciešamā dziļuma kurā ir jāiegulda caurule. 1k LVL būs jāatdod tiem kas vilks to cauruli zem ielas. Par pieslēgumu var vēl diskutēt. Viss atkarīgs no caurules diametra un pieslēgšanās pie esošā ūdensvada veida. Projekts ir elektroniski apskatāms?

Re: Ūdensvads ar caurduršanas metodi
Autors: Freya ()
Datums: 19/02/2008 13:29

Musu firma varetu veikt so pieslegsanos un caurdursanu Jelgava. Atrakstat man savus kontaktus uz meilu. Paldies



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **   *******   ********  **     ** 
       **   **   **   **     **  **    **  **     ** 
       **    ** **           **      **    **     ** 
       **     ***      *******      **     ********* 
 **    **    ** **           **    **      **     ** 
 **    **   **   **   **     **    **      **     ** 
  ******   **     **   *******     **      **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727