UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
ūdens krāna maiņa vannasistabā
Autors: mairisa31 ()
Datums: 21/01/2008 18:01

radusies nu tāda ķibele - vecais krāns, kura dizains un funkcija jau no padomijas gadu laikiem. bija doma nomainīt pašiem, bet nu nekā nevar dabūt to vītni valjaa, pie kuras tas krāns pamatā pievienots. Kāds zinātājs teica,ka letāku krānu par 30 latiem nav verts pirkt. tad man jautājums - cik maksātu krāna nomaiņa? neviena pazistama meistara nav,tapēc jautāju te.

Re: ūdens krāna maiņa vannasistabā
Autors: Bubulis ()
Datums: 21/01/2008 18:05

nopērc WD-40 škidrumu un uzsmidzini uz vītnēm. vismaz autobūve tas palīdz tikt galā ar pierūsējušām un piedegušām skrūvēm.

un piezvani savas manu pārvaldes santehniķim, tie tev arī pateiks pa cik uztaisīs.

Re: ūdens krāna maiņa vannasistabā
Autors: aae ()
Datums: 21/01/2008 18:37

Bez WD40 veel ieteicama kaartiiga stellatsleega, tad viss sanaaks. Bet ja nav iespeeja instrumentu aiznjemties un nav veeleeshanaas pirkt, tad droshvien jaasauc kaadu kas nomaina.
Savadaak taa nomainja ir ljoti vienkaarshi, arii pirms vienu reizi neizdariju, baidijos :)

Par maiisiitaaju (kranu) cenaam - esmu licis gan pa 10, gan pa 60Ls, saluuzis veel neviens nav... Daargie lietoshanaa ir patiikamaaki, masiivaaki, nu apmeeram kaa audi pret zhiguli

Re: ūdens krāna maiņa vannasistabā
Autors: mairisa31 ()
Datums: 21/01/2008 18:56

nu bus jameklee meistars, jo nav kas majaas nomaina taa vai taa un ta snav sieviešu darbs. Tik tad rodas jautaajums - nu nopirksu kraanu, bet vai tur tie izmeeri ir standartaa attieciigi pret vecajiem kraaniem - pievienojuma vietaam, man standarta tipa vecais kraans kaads sakumaa bijis 70 viduu celtaas mājās. bail ka meistaru ta dabusu gan jau,bet pateiks ka krans neder.

Re: ūdens krāna maiņa vannasistabā
Datums: 21/01/2008 19:06

Man domāt, ka mūsdienās maisītāji ir tādi kādus pārdod, speciāla attāluma starp skrūvējamiem savienojumiem nav - ir tādi, kāds šobrīd standarts. Ja tas atšķiras no ienākošajām caurulēm, kas tagad sienā, tad meistars uzliks ekscentriskās pārejas.

Es tavā vietā darītu tā, ka veikalā noskatītu sev patīkamo maisītāju un tad kad meistars atnāks nojaukt, tad pateikt, ka lūk tāds un tāds tev patīk, viņš saka - jā jā pērciet un tad nopērc. :)

Ieteikums - neļaut meistaram par šitādu triku plēst summas virs 50 latiem. Man vismaz tā šķiet, ka virs 50 jau būs meistara nekaunība. Principā darbs tāds, ko ierindas mājas vīrietim būtu jāizdara 2 stundu laikā. ;)

Re: ūdens krāna maiņa vannasistabā
Autors: aae ()
Datums: 21/01/2008 19:07

Katram gadiijumam nomeeri attalumu starp aukstaa/karstaa pievienojuma vietaam, bet nu buutu jaabuut standartam vai kautkam, kas liidziigs standartam :) Jauniem maisitaajiem piesleegumaa vietaa naak liidz (var nopirkt arii atseviski) taadi kaa ekscentri, ar kuriem +/- centimetra robezhaas (mosh pat vairaak) to lietu var piereguleet...

Re: ūdens krāna maiņa vannasistabā
Datums: 21/01/2008 19:13

Pag, tas ir sienas dušas maisītājs, jeb izlietnes krāns? Ja izlietnes, tad tos izvadus vajag dabūt zem izlietnes un tiem lokanās šļūtenes klāt. Iespējams, ka tās caurules jāpagarina. Tad it kā čakars lielāks.

Re: ūdens krāna maiņa vannasistabā
Autors: mairisa31 ()
Datums: 21/01/2008 20:04

tas ir parast vannasistaa esoss kraans ar visu dusu komplektaa.

Re: ūdens krāna maiņa vannasistabā
Datums: 21/01/2008 20:07

Nu droši vien divu caurulīšu gali sienas vidū. Ja tā, tad visticamāk tie ekscentriķi būs jāizmanto un visa lieta darīta. Tiesa dēļ tiem tas krāns pabīdīsies mazlietiņ uz āru.

Re: ūdens krāna maiņa vannasistabā
Autors: mairisa31 ()
Datums: 21/01/2008 20:23

jaa, ta sanaak, ka sienas viduu.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   **     **  **      **  **     ** 
  **  **   **     **  **     **  **  **  **  **     ** 
   ****    **     **  **     **  **  **  **  **     ** 
    **     **     **  **     **  **  **  **  ********* 
    **     **     **   **   **   **  **  **  **     ** 
    **     **     **    ** **    **  **  **  **     ** 
    **     ********      ***      ***  ***   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727