UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
lattelekom internets un telefons
Autors: kelme ()
Datums: 25/02/2008 20:40

sveiki
jautājums -jāivelk kabelis dzīvoklī lattelekom internetam un telefonam---vai tas viss strādā uz vienu parasto inerneta kabeli,vai jāvelk atsevišķi telefonam un netam?????????????
l,paldies!!

Re: lattelekom internets un telefons
Autors: irmis ()
Datums: 25/02/2008 20:50

Ja internets bus no lattelekom pakalpojuma-tas buus pa vienu tel kabeli ko ievilks maajaa. Taalaak jau dziivoklii sadaliisies uz tel. un modemu atseviškji.!

Re: lattelekom internets un telefons
Autors: Rx ()
Datums: 25/02/2008 21:00

Un ko Jūs darīsiet kad šis internets vai TV variants Jūs neapmierinās? Tāpēc, ja velkat ar iebūvēšanu, tad labāk divus interneta kabeļus un vienu TV kaoksiālo. Dubults neplīst.

Re: lattelekom internets un telefons
Autors: kelme ()
Datums: 25/02/2008 22:45

tas nozīmē tas nav kā kabeļ netam viena točka istabā,otrs gals treptelpā un šie pievieno!!??
vai telekoms dzīvoklī ar var savilkt savus vadus,vai kā latvenergo tikai uzspiež zīmogus!!??

Re: lattelekom internets un telefons
Autors: aaaa ()
Datums: 26/02/2008 12:28

Pagaidām LV teritorijā garantēti kvalitatīvākais interneta pieslēgums ir Lattelecom, vismaz par kārtu labāks kā visiem tur Baltkomiem utt. Nezinu, varbūt nākotnē kas mainīsies, bet šobrīd tas ir baigais pluss, ja var pieslēgties pie Lattelekom neta. Citu apsvērt var tikai tāds, kurš tic reklāmas lapelēm un nav pats to izbaudījis uz savas ādas. Pat LV trafiks ir citiem lēns, bet nu kad nonāk līdz ārzemju trafikam, tad tur Lattelekom absolūti neviens netur līdzi. Baltkomam vakaros vispār viss tā velkas, ka slikti paliek.

Re: lattelekom internets un telefons
Autors: v_t ()
Datums: 26/02/2008 13:30

man ir mājas komplekts 3.
internāts rullē, telefons kā, jau, telefons, digitālā tv var būt stipri labāka - mēdz uzkārties, programmu pamatpakete trūcīga, papildus paketes maksā nelēti un, skatāma ir 1/3 no programmām vai vēl mazāk.

Re: lattelekom internets un telefons
Autors: ruukiitis ()
Datums: 27/02/2008 10:41

Lai arī pats esmu ar Lattelecom uz Tu,
Tiešām kvalitāte ir krietni labāka nekā bija iepriekšējam vietējam interneta provaiderim.
Protams te vēl ir jāpiebilst - Lattelecom ir labs tikai vietās kur tas ir pieejams. (Parasti parādas kautkādi ļautiņi kas Pļavas vidū uzcēluši māju vai meža vidū vesalu 5 māju ciematu un prasua kur tad man ir Lattelecom...)

Re: lattelekom internets un telefons
Autors: Lettelekom lietotajs ()
Datums: 22/03/2008 00:27

Lattelekom ir sliktakais provaideris no visiem provaideriem kurus es pirms ta lietoju , sliktako kvalitati es neredzeju sava dzive !

Re: lattelekom internets un telefons
Autors: EjTakTu ()
Datums: 22/03/2008 10:52

Pirmkārt no Lattelekom vajadzēja pāriet uz Lattelecom ;) otrkārt, ja savā dzīvē sliktāko kvalitāti neesi redzējis, tad jau viss vēl priekšā. Gan jau atradīsies kāds ar sliktāku kvalitāti...

Re: lattelekom internets un telefons
Autors: Didzisp ()
Datums: 22/03/2008 15:00

Nu nezinu, kādas tad problēmas ar Lattelekomu(kādēļ Latvijā vajadzētu litot anglisko com galotni, bet tagad jau anglicismi daudziem tik "mīļi")?. Vismaz es varu teikt tikai pašu labāko par mājas komplektu. Pa tādu naudu neviens cits provaiders man tik labu kvalitāti nenodrošināja. Faktiski no mājas komplektu pirmsākumiem bija tikai vienu reizi problēmas, kad zibens bija nokāvis Lattelekoma modēmu, bet tā jau nav tā īsti Lattelekoma vaina, bet stihija. Lattelekoma televīzijas kvalitāte gan ir apšaubāma un labāk bildi skatīties pa taisno no satelīta.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **        **     **   *******  
 **   **   **        **        ***   ***  **     ** 
 **  **    **        **        **** ****         ** 
 *****     ******    **        ** *** **   *******  
 **  **    **        **        **     **         ** 
 **   **   **        **        **     **  **     ** 
 **    **  ********  ********  **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727