UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Par JASPI TUPLA
Autors: piro ()
Datums: 03/03/2008 17:26

Gribeeju zinaat vai kadam majaas ir uzstadiits multidegvielu apkures katls Jaspi Tupla vai liidziigs? Luudzu ja kaadam ir, padalaties ar pieredzi.
Ir doma njemt to Tupla 2s, katla cena diezgan liela 2400Ls tapeec gribu zinaat vai kads var padaliities ar par un pret???? Katls paredzeets malka/diizelis(gaaze)/elektriiba.
Siltumsuukni iisti negribu un arii zemes platiiba nelauj izbuuveet.

Re: Par JASPI TUPLA
Autors: heinaste ()
Datums: 03/03/2008 17:39

nu nosaukums pats par sevi jau visu pasaka ja jau tupla tad tupla :)
tas tads joks
aizdomigi unversals kas der visam tas ta isti nekam
siltumsuknim jau nemaz nevajag tik lielu platibu var jau laist dziluma

Re: Par JASPI TUPLA
Autors: piro ()
Datums: 03/03/2008 17:43

ja kaadam interesee tehniskaa info

[www.kaukora.fi]

Re: Par JASPI TUPLA
Autors: Jons ()
Datums: 03/03/2008 19:04

Siltumsūkni var arī uzlikt arī uz zemes. Pats šādu lietoju

[www.gaisasiltumsuknis.lv]

Re: Par JASPI TUPLA
Autors: piro ()
Datums: 03/03/2008 20:43

Nuu nezinu, paskatoties, ko ir izdariijis Latvenergo un veel turpinaas dariit ar tarifiem, man siltumsuuknis neskjiet izdeviigaakais variants!!! Un arii izmaksas ir daudz lielaakas. Pats aparaats vien ap 4000-5000Ls, pareejais jau viss ir taa pat kaa parastajiem apkures veidiem, bet....
Tapeec ir doma par to kombineeto, ir diizelis kurini ar to, nav, kurini ar malku un vari kaut vecaas taburetes sadedzinaat!!! :))

Re: Par JASPI TUPLA
Autors: luksts ()
Datums: 03/03/2008 21:52

Sveiki,
Jons un kā tev ar elektrības patēriņu, un cik liela apkurināmā platība,un kādas jaudas katls un bolers???

Re: Par JASPI TUPLA
Autors: L&S ()
Datums: 03/03/2008 22:01

ja manas domas tad par to naudu var uzlikt 3 neatkarigus katlus,videji katrs pa 600ls,nu ta apmēram,++++ vel 600 ls nodzert:D
pievienojos iepriekšejiem oponentiempar to universialumu,tak ņebivajet

Re: Par JASPI TUPLA
Autors: JanisJanis ()
Datums: 03/03/2008 22:17

Ooo tur virsuu Oilon deglis tas vien jau ir veertiiba. Jau Padomju laikos paziistams deglis.

Kvalitaate par atbilstoshu cenu.

Re: Par JASPI TUPLA
Autors: piro ()
Datums: 03/03/2008 22:20

Katla jauda noradiita 25KW. Man vispar pamataa bija doma likt tiiru diizelja katlu, bet tad saaku domaat, vai nevajag kaadu rezervi, tad atradu taadu multidegvielu ieriici. Varjau buut ka tas nav nekas izdeviigs, tapeec jau veelos noskaidrot.
Netaa nekur neko negatiivu par to katlu netatradu, vismaz Somi jau saka ka ir baigi ok. Bija jau ariii doma likt diizeli un pareleeli gaisa siltumsukkni Nibe, tjipa viss tiek kurinaats ar siltumsuukni, bet ja tam pietrukkst speeka, tad piesleedzas klat diizelis nevis tens. Liidz galam man tam siltumsuuknim nav uzticiiba, tiiri par vinja atmaksaashanos un tehnisko izturiibu, jo garantiju 2 gadi dod visai tehnikai, bet katli tomeer ir metaala konstrukcijas (protams arii izdeg), bet taads siltumsuuknis "smalks" mehaanisms...

Bet cik noprotu nevienam no pashreizeejiem Building.lv apmekleetaajiem nav bijusi dariishana ar taadu katlu.

Re: Par JASPI TUPLA
Autors: Jūrnieks ()
Datums: 04/03/2008 09:51

to piro
Man laukos uzlika šo kombinēto katlu, t.i. malka, degviela, elektrība. Šo katlu uzlika SOMIJAS KATLI pirms pieciem gadiem. Līdz šim katls darbojas ļoti labi, pretenziju nav. Papildus uzliku akumulātoru, lai mazāk vajadzētu kurināt. Es varu ieteikt šo firmu , jo gan profesionāļi, gan akurāti paveica apkures sistēmas ierīkošanu. Cik man zināms, šī firma jau Latvijā ir 15 gadus. Ir dzirdētas pozitīvas atsauksmes no paziņām, kuri arī uzlika šo katlu. Protams apkope ir nepieciešam. Līdz šim izmantoju malku, bet jau pinteresējos par degvielas izmantošanu, kā rezerves variantu. Nav problēmu, tikai jāiegādājās degli.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ******    **      **  **      **  ********  
 **    **  **    **   **  **  **  **  **  **  **     ** 
 **        **         **  **  **  **  **  **  **     ** 
 **        **   ****  **  **  **  **  **  **  ********  
 **        **    **   **  **  **  **  **  **  **        
 **    **  **    **   **  **  **  **  **  **  **        
  ******    ******     ***  ***    ***  ***   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727