UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4
Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: JB ()
Datums: 04/03/2008 22:28

Sveiki!

Vai kāds internetā ir atradis kādus pētījumus par silto grīdu ietekmi uz cilvēka organismu? Mani interesē pētījumi par pēdu ilgstošu sildīšanu un no tā izrietošo aktivitātes pieaugumu (agresivitāti). Mazāk, bet interesē, par kāju pampšanu un ietekmi uz elpošanas sistēmu.

JB

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: jurka ()
Datums: 04/03/2008 23:10

Par tām kājām nezinu,bet no divām divlitru alus pudelēm riktīgi piepamst vēders,es domāju,ka tas no siltajām grīdām,bet vēl briesmīgāk piepamst mūlis,ka ne spogulī no rīta aplūkot,k čortu tās grīdas.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: piro ()
Datums: 04/03/2008 23:24

Es cik paarlasiju Buildinga slejas, konstateeju, cik cilveeku tik viedoklju, bet tomeer neviens no tiem, kam ir siltaas griidas gan neko sliktu nav teicis...
mosh, tas taads cilveeka faktors, zini es neuzliku, tagad skrobe, tad davai teikshu ka tas iesuuka, lai nav ariii citiem....starp citu taa ariii neviens pasaulee iisti nav pateicis vai mobiilie ariii ir kaitiigi....bet visi mees tak tos lietojam..

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: IneseX ()
Datums: 05/03/2008 08:46

Jurka
Nu gan vārds vietā!
Bet man atkal tāda vaina - lai cik daudz uztaisu ēdamo vakariņās, nekas nepaliek pāri - viss noēsts.... Man mostas aizdomas, ka tas no siltajām grīdām....:)

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: a ()
Datums: 05/03/2008 10:46

Ir tak tagad tada cilveku kategorija, kas rij FitLine tipa uztura bagatinatajus, lasa fenshui, gudri pierada citiem savas patiesibas, tiesa pasi savu dzivi var ne visai sakartot...
Tiem tagad topaa zaakaat siltas gridas, jo redz, dabigi siltums nakot no saules - tobish no augsas.Lai nu ka, diez vai sie individi aizdomajas, kapec karsta vasara pec lietus zeme kuup...

Laikam ari esmu luuzeris ar siltajam gridam , man ziniet problema tad, ka neesmu vel zogu apkart majai uztaisijis - tas laikam tapec, ka siltas hridas degrade darba un pelnjas iespeju :D

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: Sapieris ()
Datums: 05/03/2008 10:53

2 a: piekāst tos tirliņus par to ka siltums nāk no augšas. Lai azlido uz kosmosu tad paskatisimies kā tie tur jutisies. Saule ta augšā a kapēc ta pats kosmoss ir auksts. Vajag virsmu uz kā saules energijai atstaroties un masu kur energijai uzkrāties.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: Pow ()
Datums: 05/03/2008 13:14

a: :) Es arī žogu vēl neesmu uzlicis. Laikam tam ir kāds sakars ar siltajām grīdām.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: v_t ()
Datums: 05/03/2008 14:15

smejies vai raudi, bet man arī vēl nav žoga. tendence acīmredzama.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: EjTakTu ()
Datums: 05/03/2008 14:40

Jā, nekur neesmu redzējis arī pētījumus par villnas zeķu un ziemas apavu ietekmi uz agrevisitāti ;)
Ja vēl Inese teiks, ka žogs nav uzsliets, tad silto grīdu ietekme uz žoga esamību būs noskaidrota...

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: JB ()
Datums: 05/03/2008 16:57

Tomēr esot nopietni pētijumi par šo tēmu veikti tajā pašā ASV. Man gribētos ar šiem pētījumiem kaut vai daļēji iepazīties. Runa tur ir par pārspīlētām situācijām, kad grīdas temperatūra ir 27 un vairāk grādu!

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **      **  ********   **     **  ******** 
 **     **  **  **  **  **     **  ***   ***  **       
 **     **  **  **  **  **     **  **** ****  **       
 ********   **  **  **  ********   ** *** **  ******   
 **         **  **  **  **         **     **  **       
 **         **  **  **  **         **     **  **       
 **          ***  ***   **         **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727