UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: IneseX ()
Datums: 05/03/2008 16:59

Iepriecināšu vai apbēdināšu, nezinu - man nav žoga un nebūs, bet nekādi nebija ienācis prātā, ka tas no siltajām grīdām! Tā, lūk, vērts palasīt gudru spečuku komentārus un viss top skaidrs - siltās grīdas 100% vainīgas! Kā man agrāk netapa skaidra šī acīmredzamā sakarība! Es padomāšu, gan jau vēl kāda slikta ietekme tām grīdām ir! :)

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: Sapieris ()
Datums: 05/03/2008 17:00

A es sētu nojaucu :DDD. un jaunu taisu jau 3.gadu

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: a ()
Datums: 05/03/2008 17:39

Izskatas mans salidzinajums ar zogu izraisijis piekrishanu ;)

Bet ja nopietni - ja jau tas gridas ir jaekspluate aur vairak ka 27 gradu,
tad kautkas jau nebuus laagaa ar pasu majas siltinasanu.

ps. pielauju, ja grida ir uzgriezta uz , teiksim 35 gradiem, bet galva salst, tad drosi vien tas atstaj kadu ietekmi uz cilveeku.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: spk ()
Datums: 05/03/2008 20:01

Pievienojos, man arī ir siltas grīdas bet nav žoga :)

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: jurka ()
Datums: 05/03/2008 20:46

Džekiem centrālcietumā silto grīdu iespējams nav,toties žogs ap šo apartamentiem---oj,oj,oj.Secinājums-lai ieliek siltās grīdas,varbūt novāks žogu.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: EjTakTu ()
Datums: 05/03/2008 23:34

Nu redz! Neviens tā arī nav atradis vērā ņemamus un arī vērā neņemamus ;) pētījumus par silto grīdu ietekmi uz cilvēka organismu un uzvedību.
Bet priecē, ka pašiem ir izdevies pētījums par silto grīdu ietekmi uz žogiem.
Pētījuma kopsavilkums:
Tika apjautāti 6 respodenti - silto grīdu lietotāji. Nevienam nav žoga. 3 (a,Pow, v_t) nevar sadūšoties žogu uzcelt. spk nodomi nav skaidri, a žoga ta nav! IneseiX piemīt sievietēm piemītoša intuīcija, viņai zemapziņas līmenī jau iepriekš bija skaidrs, ka žogs nav jāceļ. Nedaudz agresijas tomēr izrādījis Sapieris. Viņš esošo sētu nojaucis un 3 gadus pūlās sasliet atpakaļ. Ir nelielas aizdomas par Sapiera agresijas akta laika sakritību ar siltās grīdas svinīgo palaišanu ekspluotācijā (baumas). ;)
Secinājums. Ja tev ir siltā grīda, tad tev žogs (nejaukt ar jumtu) ir aizbraucis un atpakaļ tik drīz nav gaidāms :D
Vērā ņemams ir arī jurkas ieslodzīto socializācijas piedāvājums ;)

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: spk ()
Datums: 06/03/2008 08:37

EjTakTu, kad uzzināsi spk nodomus - pastāsti man ar :)

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: IneseX ()
Datums: 06/03/2008 08:44

Jautri!
Atvainojos, JB, par tādu reakciju uz Tavu jautājumu, bet ja Tu pacelsi augšā visas'šeit esošās diskusijas par siltajām grīdām un kāju pampšanu, tad sapratīsi, kāpēc tāda - daudz un pacietīgi ir skaidrots, kāpēc nekas nekur nepampst, bet atkal un atkal ir jautājumi par kāju pampšanu! tad nu piegriežas vienreiz!
Atbilde - nezinu, kas ir internetā par pētījumiem, bet dzīvē nekas nekur nepampst. Vismaz ne no normālām siltajām grīdām.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: EjTakTu ()
Datums: 06/03/2008 10:26

spk
Man domāt, ka nav ko domāt :) Nav jāsaspringst. No pētījuma skaidri redzams, ka žogu uzcelt neizdosies tik un tā. Var jau mēģināt. Taču tāda aizdoma, ka ar šādu mēģinājumu var papildināties tikai latviešu folkloras krātuvīte. Pasaka par silto grīdu lietotāju, kurš centās uzcelt žogu. Cik pa dienu uzcēla, tik kāds pa nakti nojauca... ;)

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: spk ()
Datums: 06/03/2008 10:54

Pastāv arī iespēja, ka silto grīdu un tomēr uzcelta žoga rezultātā sāk pampt kājas ...

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******    ********    *******   **    ** 
 **     **  **    **   **     **  **     **  ***   ** 
 **     **  **         **     **  **     **  ****  ** 
 **     **  **   ****  ********    ********  ** ** ** 
 **     **  **    **   **                **  **  **** 
 **     **  **    **   **         **     **  **   *** 
  *******    ******    **          *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727