UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: EjTakTu ()
Datums: 07/03/2008 13:13

2 Sapieris
Nevari takš noliegt, ka no brīva prāta nedarām darbus, kuri mums šausmīgi riebjās. Tātad neliela tendence uz horizontālo pusi Tev tomēr ir. Tev patīk līdzsvars. Ja nav pašam, tad būvē citam, pie reizes smazinot savā mājā vertikālo dominanti. Ja gribi uzbūvēt atpakaļ sētu, silti iesaku mājās vienai telpai (kaut ķemertiņam) ielikt silto grīdu. Tā sakot, kur dvēselei veldzēties un būt ar sevi saskaņā ;) Bet varbūt to sētu nemaz nevajag...
Viss! jābeidz piesārņot forums. Zem šitādām teritorijām var pabāzt "a da jebko". Šitādā garā turpinot būs jāsāk rakstīt horoskopi vai labākā gadījumā pastiprināti studēt psiholoģiju. Vai vēlaties par to parunāt? :D

P.S. Paldies JB par ierosmi un pārējiem diskusijas dalībniekiem par nejaušu sakritību atrašanu.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: Sapieris ()
Datums: 07/03/2008 13:36

2 EjTakTu: tu lasi manas domas. vai tik neesi pieslēdzies manam smadzenēm???

par siltu gridu sanmezglā- precizi uzminēji- gribu, un to sētu ari nemaz vairs negribu

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: XXX ()
Datums: 07/03/2008 13:42

Man te staprcitu radās doma ka vaitik nevajadzētu izveidot Building foruma kluba saietu? Tik ilgi runāts varbūt kādreiz dabā visiem vajadzētu tikties pie kādas alus glāzes. Gribās taču ieraudzīt kāds izskatās Būvinž. Brinkmanis vai SSūkņu specs Inese :) So?

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: v_t ()
Datums: 07/03/2008 15:36

ja būtu izvēle, es dotu priekšroku tikties ar inesi vienu pašu, ;) bet pašos pamatos esmu gatavs visiem variantiem.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: JanisJanis ()
Datums: 07/03/2008 16:18

Kapeec gan ne izstaadee Maaja 1 vai Maaja 1?
Vajag atrast kaadu seminaaru par interesantu teemu un visiem uzdot gudros jautaajumus no foruma!

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: IneseX ()
Datums: 07/03/2008 16:20

:))

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: JanisJanis ()
Datums: 07/03/2008 16:23

Nav duumu bez uguns! Griidu un radiatoru kombinaacija ir labaakais variants. Citaadi var dabuut 26..30'C griidu un tas tochno nav veseliigi.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: rs ()
Datums: 07/03/2008 20:37

Esmu ievērojis vienu tendeci, kas izteikti dominē forumā. Silto grīdu noliedzēji un kritizētāji ir tie, kuriem pašiem tādu nav. Kuriem ir-tie ir apmierināti ar piedāvāto komfortu. Man personīgi-tur kur flīzes-ar pliku kāju jūt, ka ir patīkami siltas. Tur kur lamināts-jūt, ka nav auksts. Mājā ir patīkams siltums. Sīkiem patīkami pa grīdu dauzīties. Un, kā par brīnumu, nekādu agresijas pieaugumu arī sev meesmu novērojis:) Un vai nu tēvutēvi bijuši muļķi teikdami-galvenais, lai kājas siltas:)))

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: a ()
Datums: 10/03/2008 23:50

to : JanisJanis

Nu nav tur nekadi 30 gradi

Man no katla nak ara ap 25-27 atkariba no t aaraa un uz termometra pec siltummainja, pirms kolektora uz gridam talak aiziet ap 23-24.

Rezultata - siltas gridas ka tadas vispar nejutu (nav vienkarsi aukstas!) un telpas ir ap 22 gradiem (visur, vienmerigi)

Ja sagribas siltaku, ari tad nekada taskenta uz gridas nav noverojama, ta ka nevajag ludzu atkal atsaakt.Ka jau teicu, ja tas gridas ir siltas/karstas, bet telpaa ir taa knapi silts, tad jaiet ara un janem rokaa putiks vai vate (kas nu kuram tuvaks) un jalime caurumi ciet.

Re: Pētījumi par silto grīdu ietekmi
Autors: katlinieks ()
Datums: 11/03/2008 08:20

Ja ar 35 grādiem uz siltajām grīdām mājā netiek turēti atvērti logi, tad ar steigu vajag ķerties pie to būvētāju kastrēšanas.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   **     **  **         **     ** 
  **   **   **     **  **     **  **    **   ***   *** 
   ** **           **  **     **  **    **   **** **** 
    ***      *******   **     **  **    **   ** *** ** 
   ** **           **  **     **  *********  **     ** 
  **   **   **     **  **     **        **   **     ** 
 **     **   *******    *******         **   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727