UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Komunikacijas sistemas
Autors: erik.ip ()
Datums: 14/03/2008 00:37

Palīdzešu ar sakaru sistemam. Latvija pašreiz ir daud Jaunbūves proektus, bet ļoti maz kvalificetus telekomunikacijas kompanijas un ne visur var pieslegt. Visiem jauniem objektiem, ir vecie elektroniskie risinājumi. Tagad tehnoloģija ļauj darīt tādas lietas, kurūs jūs varāt redzet tikai ārzeme. Domofoni, Videonovērošanas sistēmas, Signalizācija, Uguns drošbas sistēmas, Internets, telefona sakari, Televīzija, tas viss var sdradāt vienā sistemā un palidz jūms jūsties ērtak. Latvijā ir daudz kompānijas kas viss to piedāvā, bet tikai dažie var izdarit labāko risinājumu. Es varu konsultēt jūs un pastastīt kā jūs varāt paplašināt jūsu proektu ar janām elektroniskiem un sakaru sistēmam. Konsultācija bezmāksa, jūs noteikti uzzināsiet daudz jaunas idejas. Tel,26553336

Re: Komunikacijas sistemas
Autors: rs ()
Datums: 14/03/2008 17:41

Cienījamajam Ērikam iesaku sākt ar gramatiku, pēc tam var arī turpināt ar komunikācijām:)

Re: Komunikacijas sistemas
Autors: soseds1 ()
Datums: 18/03/2008 10:33

Vispirms jamacas komunicet! :)

Re: Komunikacijas sistemas
Autors: erik.ip ()
Datums: 20/03/2008 01:41

soseds1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vispirms jamacas komunicet!



Re: Komunikacijas sistemas
Autors: erik.ip ()
Datums: 20/03/2008 01:47

Paldies ka paradija ka rakstit manu vardu! Mans vards rakstas nevis Ēriks, bet Erik, vel gribeju pateikt tiem, kas smejas par manu Latviesho valodu: Mes esam chata, un man shtiet ka pareiz rakstit sheit nav tik svarigi, man shtiet ka mes sheit esam lai saniemt interesantu informaciju. Es varu rakstit Krieviski, bet es cienu cilveku ar kuru es sarunajos un centos rakstit vina valoda, man shtiet ka jusu kritika, tas ir jusu kompleks vai kadas nacionalistiskas domas!

Re: Komunikacijas sistemas
Autors: Didzisp ()
Datums: 20/03/2008 09:08

erik.ip, neviens jau nepiekasās pie valodas. Forumos jau runā visādi, bet solīda firma jau parasti neatļaujas sevi reklamēt ar kļūdainu tekstu, jo var atļauties valodnieka pakalpojumus. Tā pat, kārtīga firma ieliek maksas reklāmu, nevis tusē pa bezmaksas forumiem. Es uzskatu, ka forumi nav domāti bezmaksas reklāmas tekstu izvietošanai un tos vajadzētu izdzēst.

Re: Komunikacijas sistemas
Autors: JanisJanis ()
Datums: 20/03/2008 14:14

Es arii domaaju ka forumos nedriikst reklameet ne siltumsuknus, ne triislanu caurules, ne jonu katlus ne Honeywell HMC82.

8-)

Ceinjaa
Janis



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  ********   ********   ******** 
 **     **  **   **   **     **  **     **  **       
 **     **  **  **    **     **  **     **  **       
 **     **  *****     ********   **     **  ******   
 **     **  **  **    **         **     **  **       
 **     **  **   **   **         **     **  **       
 ********   **    **  **         ********   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727