UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: BOILERS NESILDA
Autors: ibm ()
Datums: 27/10/2009 13:41

Paklau, tāda nenopietna pieeja. Pirmkārt, katram boilerim ir paredzēts konkrēts sildīšanas komplekts - sildelements plus termodevējs jeb sensors. Ir boileri, kuriem konstrukcija un shēma pieļauj variantus, uzstādot dažādu jaudu sildelementus, piemēram, ELEKTROMET ražojumiem. Bet tas ir jāzina, nevar uz dullo pirkt.

Sildelementa forma atkarīga gan no jaudas (lai fiziski kādā izmēra ierakstītos ar konkrētas jaudas parametriem), gan boilera konstrukcijas. Piemēram, man ir ELEKTROMET kombinētais boileris ar oriģinālo 2kW sildelementu. Es varu tajā iebāzt arī 3kW, bet lielākas jaudas elementus (tā paša ražotāja varianti) es tur iebāzt nevaru fiziski, jo tevis aprakstītie "līkumi" konstruktīvi neierakstās boilera iekšās - tur priekšā ir apkures čūska. Attiecīgi boileriem, kam paredzēti 6 un 9kW sildelementi (3 fāzu), ir citādi salocīti gan paši sildelementi, gan ieksējās čūskas. Nu, tā kaukā.

tas, ko būtu jāievēro - nevajadzētu jaukt kopā sildelementu un sensoru, kas nav tieši paredzēti darboties kopā. Var jau 9 no 10 gadījumiem strādāt, bet var arī nestrādāt. No attāluma diez vai uzminēsim. Jāskatās uz vietas un "jāzvana" ķēde.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **     **   ******    ******    ********  
 **        **     **  **    **  **    **   **     ** 
 **        **     **  **        **         **     ** 
 **        **     **  **        **   ****  **     ** 
 **        **     **  **        **    **   **     ** 
 **        **     **  **    **  **    **   **     ** 
 ********   *******    ******    ******    ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727