UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
septiķa ierīkošana
Autors: Ilvija ()
Datums: 07/04/2008 14:30

Lūdzu atsaucaties, kas tādu ir likuši - no rotoplast 3000L, kura firma jums tos uzstādīja, mums ieteica Zemes spēks vai SD Parks, vai ir atsauksmes par šīm firmām pēc pieredzes???

Re: septiķa ierīkošana
Autors: Freya ()
Datums: 09/04/2008 10:02

Mēs varam Jums to uzstādīt. SIA "Freya", tel.: 22331866, Jurijs



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **        **  ********  **     **  **     ** 
 **   **         **  **    **   **   **    **   **  
 **  **          **      **      ** **      ** **   
 *****           **     **        ***        ***    
 **  **    **    **    **        ** **      ** **   
 **   **   **    **    **       **   **    **   **  
 **    **   ******     **      **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.