UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Aka vai dziļurbums
Autors: Myzikant ()
Datums: 03/05/2008 21:20

Man radās tāds jautājums vai lai dabūt mājās ūdeni ir obligāti jātaisa dziļurbums vai var vienkārši akā ielikt spēcīgu sūkni kas māju apgādās ar ūdeni ?

Re: Aka vai dziļurbums
Autors: Myzikant ()
Datums: 03/05/2008 21:22

ūdens nepieciešams duškabīnes ierīkošanai

Re: Aka vai dziļurbums
Autors: carpenter ()
Datums: 03/05/2008 23:54

Duškabīnes ierikošanai vajag santehniķi. Protams, ja vēl pajautāsi vai duškabīnes izgaismošanai jāuzstāda spēcīgs vēja ģenerators, piesakos par lielu naudu piekrist rīkot konkursu lampiņu iepirkšanai. :D

Re: Aka vai dziļurbums
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/05/2008 08:53

Manuprāt 99% mūsu zemē veikto urbumu ūdens pats neneuzkāpj līdz duškabīnei un tam ir jāpiepalīdz ar vismaz šādu uzparikti:
[www.fonons.lv]
Iegremdējamu spiedsūkņu tipa
[www.al-ko.de]
piedāvājums mūszemes veikalos gan nav pārāk liels.

Re: Aka vai dziļurbums
Autors: Myzikant ()
Datums: 12/05/2008 19:00

nee nu kaa es biju domaajis vai ir obligaati jaasauc meistari jaataisa dziljurbums,vai var iztikt ar aku ?

Re: Aka vai dziļurbums
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 12/05/2008 19:12

Urbšana ir lāpstas vicināšaanas racionalizācija bez lielu grunts kubikmetru izvākšanas, tomēr pie dziļumiem < 10m aka man šķiet praktiskāka.
Vai un cik dziļi tīrs ūdens rodams, ir cits jautājums.

Re: Aka vai dziļurbums
Autors: Myzikant ()
Datums: 12/05/2008 19:15

nu tad beidzot kaads labs padoms taatad dziljurbums nav nepiecieshams ja ir laba aka :) vienkaarsi visiem apkaartnee ir dziljurbumi un es domaaju ka tas ir nepiecieshams ka savaadaak nevar . paldies

Re: Aka vai dziļurbums
Autors: Ivars123 ()
Datums: 15/05/2008 08:14

Dušai noteikti pietiek ar aku, ja aka gana dziļa un tajā vasarā nepazūd ūdens. Taisot dzilurbumu ūdens var būt arī nebūs labākās kvalitātes. Tikko man uztaisīja urbumu ūdens gana dzeltens, jo daudz dzelzs, jeb par lielu naudu nopirkām problēmas. Tagad jādomā par atīrīšanu.

Re: Aka vai dziļurbums
Autors: fricis ()
Datums: 15/05/2008 11:06

Aka vienozīmīgi it labāka, ja tajā pa vasaru nepazūd ūdens. Aku ir vienkāršāk tīrīt un uzturēt. Tu vienmēr no akas dabūsi ūdeni pat ja nebūs elektrības.

Re: Aka vai dziļurbums
Autors: MRLX ()
Datums: 25/05/2008 18:30

>Ivars123

ja ūdens ir dzeltens, tad tā ir nevis dzelzs, bet smilts... Jo cik tad daudz jābūt dzelzim, lai tas būtu redzams? Par to dzelzi tev urbēji pateica vai pats izdomāji? (es protams varu arī kļūdīties, jo neesmu redzējos dabā to dzleteno ūdeni)

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********         **  **     **   ******  
 **     **  **     **        **  ***   ***  **    ** 
 **     **  **     **        **  **** ****  **       
 **     **  ********         **  ** *** **  **       
 **     **  **     **  **    **  **     **  **       
 **     **  **     **  **    **  **     **  **    ** 
  *******   ********    ******   **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727