UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Malkas apkures katls + sistēma - plz. help
Autors: EjTakTu ()
Datums: 06/05/2008 22:27

granulnieks, tāpat kā gruzdētāji, mēdz pietaisīt skursteni. Pie kam, diezgan smagi.

Re: Malkas apkures katls + sistēma - plz. help
Autors: Rx ()
Datums: 06/05/2008 23:05

Tā kā jau gadu,. vai vairāk, bija daudz runāts par akumulatoriem (pats tajā aktīvi dalījos...) un t.t. tad shēmai, kas šeit tika piedāvāta, jāuzdod vienkārš jautājums: Kas notiks ar grīdu temperatūru kad no krāsns nāks 90 grādu apkures teperatūrā ūdens un pēc laika, no akumulatora....30 grādi? Kā to visu sabalansēsiet, regulēsiet, lai temperatūra telpās būtu konstanta?. Par Rudesta: Izstādē parunājos... un domājot vairāk kā pastāsta (to ne vienmēr uzsver, jo neizdevīgi) ir sekojoši fakti: Piekraut ar malku var tad, kad krāsns beigusi degt. Tātad noteiktā laikā pēc iekurināšanas. Un tas disciplinē. Otrkārt: Lietderības koeficients tad, kad krāsns piekrauta ir divas reizes mazāks kā tad kad kuršanās uz beigām: jo kad pilna- siltuma atdeve ir tikai pusei no tilpuma katlam. Tāpat gaisa padeves piltuve izdeg, un izskatās ka bieži...

Re: Malkas apkures katls + sistēma - plz. help
Autors: Viesturzz ()
Datums: 07/05/2008 21:16

Grīdu bija plānots sabalansēt uzstādot 3gaitas vārstu (regulējams 20-30C) + cirkulācijas sūkni.
Bet viens "experts" apgalvoja, ka uz šādu laukumu kas ir tikai 5m2 esot speciāla uzparikte, kura jaucot ūdens temperatūru un to piedzen tas pats cirkulācijas sūknis, kurš ir radiatoriem. Pats gan vēl aktīvi tādu neesmu meklējis, varbūt kāds var padalīties, jo piekrītu, ka atsevišķs sūknis 5iem kvm ir izšķērdība.

Re: Malkas apkures katls + sistēma - plz. help
Autors: Rx ()
Datums: 07/05/2008 22:58

Kā tad tas 3 gaitas vārsts būs regulējams? Ar roku? Ieejā 90 grādi, pēc 5 stundām-40... Un kas būs, kad grīdā "ieskries" 90 grādi?

Re: Malkas apkures katls + sistēma - plz. help
Autors: Juris_F ()
Datums: 08/05/2008 14:36

Ja vienā vietā, tad gan jau vajag uzlikt termostatu, tikai tam kaut kur vajadzēs padot arī auksto ūdeni, ar ko atjaukt tos 90. Varbūt kaut ko no atpakaļgaitas var paķert, bet nu gemorojs.

Re: Malkas apkures katls + sistēma - plz. help
Autors: JanisJanis ()
Datums: 10/05/2008 07:00

Skopulis! Samaksaa kaadam praatiigam viirinam lai Tev paliidz.

Re: Malkas apkures katls + sistēma - plz. help
Autors: Viesturzz ()
Datums: 14/05/2008 20:43

Par to skopuli :)
Es esmu apzinājis cenas par šāda darba projekta izstrādi (katls + akumulātors + apsaiste) un tā ir 70 .... 300 NETO. Vai tas nozīmē, ka speciālists par 70 Ls ir 4,28 reizes dumjāks? Es gribu saprast, vai es gala rezultātā dabūšu to ko vēlos, tapēc arī uzdodu jautājumu šajā forumā, paldies visiem, kuri ir dalījušies ar pieredzi. Laika trūkuma pēc noteikti būšu spiests izmantot kādas servisa kompanijas pakalpojumus - un tad jau nezinot pamatlietas man varētu pārdot da jebkādas shēmas (izdevīgākās pārdevējam).
Jautājums, kādas atsauksmes ir par SIA Omulis darbiem un servisu?

To JanisJanis - ja sapratīšu, ka Honeywell automātika man arī ir nepieciešama tad to arī montēšu, bet ne tapēc ka tas ir kruta, bet tapēc ka tam ir pamatojums.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **               **  **      **  **      ** 
 **     **  **    **         **  **  **  **  **  **  ** 
 **     **  **    **         **  **  **  **  **  **  ** 
 **     **  **    **         **  **  **  **  **  **  ** 
 **     **  *********  **    **  **  **  **  **  **  ** 
 **     **        **   **    **  **  **  **  **  **  ** 
 ********         **    ******    ***  ***    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727