UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
iesakiet labu boileri
Autors: elza ()
Datums: 30/05/2008 00:02

Vai kāds varētu ieteikt labu 100 l boileri, kas patērē pēc iespējas mazāk elektrības? Kādas firmas ražo labus boilerus?

Re: iesakiet labu boileri
Autors: aaaa ()
Datums: 30/05/2008 09:44

Visi jau viņi labi, bet nu vismaz pēc tām fiškām laikam labākie, ko LV var nopirkt ir Thermor boileri. Viņi gan nav paši lētākie...

Re: iesakiet labu boileri
Autors: Sapieris ()
Datums: 30/05/2008 10:46

Lai uzsildītu kaut kadu ūdens daudzumu energijas paterinsh bus vienads.

ietaupit kaut ko vares ja boilerim bus biezaka izolacija, bet lidz ar to ari cena lielaka.


Re: iesakiet labu boileri
Autors: soseds1 ()
Datums: 30/05/2008 10:57

Thermor esmu licis, loti laba kvalitate! Citam firmam ari nav ne vainas!

Re: iesakiet labu boileri
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 30/05/2008 11:54

Man stāv Dražice 100 l, rullē 5to gadu, izolācija bieza, ja nelieto karsto ūdeni 2-3 diennaktis neslēdzās iekšā, pagaidām esmu apmierināts. Anoda maiņa bišku piņķerīga, bet ja nav superciets ūdens, tad manā gadījumā biežāk kā reizi 3 gados to darīt nevajag.

Re: iesakiet labu boileri
Autors: L. ()
Datums: 30/05/2008 12:05

Jebkurš ir labs un ekonomisks, tikai jāskatās enerģijas klase - vēlams vismaz A vai A+. Man ir Ariston 80l un izmaksas patiešām minimālas. Kalpo diezgan daudzus gadus, tikai regulāri jāpatīra.

Re: iesakiet labu boileri
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 30/05/2008 12:12

Vai nebūtu pienācis laiks energoefektivitātes klases apzīmējošos burtus devalvēt?

Re: iesakiet labu boileri
Autors: aaaa ()
Datums: 30/05/2008 12:51

Kā jau te tika teikts, boilers var būt labāk vai slikitāk izolēts, bet lai 1l ūdens uzsildītu par tik grādiem, elektrības daudzums visiem boileriem būs identisks.
Par Thermor runājot, tas man liekas ir vienīgais boilers LV kurš patiešām nav ražots ne Turcijā, ne ķīnā ne Rumānijā. Tie visi ir Made in France.

Re: iesakiet labu boileri
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 30/05/2008 16:37

dražice imo ražo Čehijā

Re: iesakiet labu boileri
Autors: sto ()
Datums: 30/05/2008 21:22

Ir boileri (parasti lētākie), kuriem nav pat slēdža uz korpusa, bet tas jāierīko kaut kur atsevišķi. Pie tam parastais el. apgaismojuma slēdzis (10A) tā īsti neder, bet uzstādīt redzamā vietā strāvas automātu (16A) arī nav diez kas (vai jāiztiek ar to, kas ir el.sadales skapī). Resp., iesaku pirkt tādu boileri, kuru var ieslēgt un izslēgt, kā arī regulēt temp. uz paša bailera.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **     **  ********  ********  
 **        **     **   **   **   **        **     ** 
 **        **           ** **    **        **     ** 
 ******    ********      ***     ******    ********  
 **        **     **    ** **    **        **        
 **        **     **   **   **   **        **        
 **         *******   **     **  **        **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727