UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: spk ()
Datums: 13/08/2008 10:08

Mani aprēķini liecināja, ka elektriķis+palīgs taisās pie manis ieņemt 1500 Ls 2 nedēļās. Nu jau praktiskā pieredze rāda, ka apmēram tā arī būtu, kur nu vēl, ja kandidāts izrādītos plānotājs, tad var ātrāk.
Jā, tas ir labi, ja labs elektriķis labi pelna. Bet nē, privātmājas elektrificēšana nav tā īstā vieta, kur šādi pelnīt, pārāk vienkārši. Tāds bija mans uzskats un mans lēmums, neapgalvoju, ka der visās situācijās. Nu un, protams, tad bija t.s. buma laiks :) ikviens mēģināja lielo rubli nocelt.
Tīri sportiska interese - cik nopelna dzīvokļu/privātmāju elektrificētāji šobrīd, kad tā kā atslābums iestājies?

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: v_t ()
Datums: 13/08/2008 10:39

"kopuma jaskatas kur maja atrodas, cik "punktu". lai sarekiantu griezama iri.. degvielu utt. pa 10 latiem es ,piem., rujiena nevaretu uztaisit"

savu štrumu nav - to īrēšanu apmaksā pasūtītājs, tramvaja biļeti arī būs jāmaksā pasūtītājam? varbūt sievu desertā, diendusas laikā pēc gruntīgām pusdienām uz pasūtītāja rēķina?

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: gamu ()
Datums: 13/08/2008 23:52

jā, īstam mužikam ir žigulis un to viņš remontē pats... tāda lieta ka shtrapju griezējs un putekļu sūcekjs must have elements katram elektrikim. v_t gtibeja teikt, ka normali cilveki strada ar fleksi un partiek no kalcija.

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: gamu ()
Datums: 14/08/2008 00:01

par tēmu, pagazgad 2 firmu videjo izvelkot, tie, kas jaunbuves vadus vilka, pelnija apmeram +/- 600. atkariba no staza firma etc. spk, nu nevar pilnigi visu maju uzbuvet 2 nedelas. vadus izmest ja, bet kopuma.. paris menesoi bus japabrauka, kamer izpildis visas izmainas, saliks sledzus, rozetes utt. jo, ja buve sev, nekad visu uzreiz nevar pateikt ka bus :) tapec es ari mineju "rujienu, ka par 10 ls nav jega stradat, jo nobraukasi 1/3 no apgrozijuma.

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: EjTakTu ()
Datums: 14/08/2008 00:33

Katrs elektriķis tak ar būvniecību nenodarbojas. Ja tā šepte tāds papildus brīvdienu hobijs, tad protams noma. Ja nodarbojās nopietni,tad frēze (flekša ar divām ripām un ripzāģa krustojums) un putekļusūcējs tādam elektriķim ir. Pretējā gadījumā īsti džentelmeņi ar mersedesu braucot pie īsteniem meistariem uz servi izbrīnā rauc uzacis, ka šamējiem vēl jāaizskrien iznomāt pacēlājs, stendi un atslēgu komplekts ;)

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: gamu ()
Datums: 14/08/2008 14:35

Ejkatu.... :D
visi normali cilveki iznoma, lai nav jacakarejas ar uzturesanu, apkopi utt. ja, man tas ir ka hobijs, papildus ienakumi.. est neprasa, cenu pateicu. punkts

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: EjTakTu ()
Datums: 14/08/2008 16:10

Nu labi , nekasīšos. Pie papidus šeptes to lielo sūcekļpūtēju nav ko pa dzīvi apkārt staipīt ;)

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: v_t ()
Datums: 14/08/2008 16:28

nu ko, secinājums tāds, ka jāizvēlas praktiski hobiji. par padsmit ls točkā :)

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: EjTakTu ()
Datums: 14/08/2008 21:07

Šausmīgi dārgs alkahola surogāts pēc plkst.22? :D

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: Vieplis ()
Datums: 19/08/2008 10:52

Ar kādām izmaksām (max) un laiku (max) jārēķinās, par sekojošu darbu - jau savilkto elektrības vadu pieslēgšana skaitītājam + automātisko slēdžu kārbas ar pašiem automātiem uzstādīšana.
Vadi jau savilkti līdz kontaktligzdām un slēdžiem, nekas nav jāfrēzē, jākaļ utml. Iespējams jāpārslēdz sadale. Tātad - jāpalabo sakakāts materiāls + tas jāsaslēdz pie skaitītāja. (kontaktvietas ~7, slēdži ~7). Lielākā daļa kontaktu, slēdžu un apgaismojuma darbojas jau šobrīd.
Vai ir kāds interesents varoņdarba veikšanai?

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **     **  **    **  **        **     ** 
 **        **     **  **   **   **        **     ** 
 **        **     **  **  **    **        **     ** 
 **        **     **  *****     **        **     ** 
 **        **     **  **  **    **         **   **  
 **        **     **  **   **   **          ** **   
 ********   *******   **    **  ********     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727