UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
vienas vieniibas izmaksas.
Autors: odenplan ()
Datums: 04/08/2008 22:12

apmestas sienas,maaja pilniigi plika no vadiem.neliela maaja.
vadi tiek laisti zem melnaas griidas ,laisti pa regipsa starpsienaam,jaastrobeejaas, jaataisa strobes ciet,jaaliek kaarbas,kontaktu montaazha. sadales uzstaadiishana.
jautaajums-cik var prasiit par shaadu darbu. un vai , ja sienaa blakus ir divi kontakti(divas kaarbas blakus), tas skaitaas viena vieniiba , vai divas??

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: Esss ()
Datums: 05/08/2008 08:13

domaaju ka viena tochka vareetu buut 10-15ls. viss jau atkariigs no sarezgjiitiibas.

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: sektors1 ()
Datums: 05/08/2008 12:26

ATKAL KĀDS TE PA LĒTO GRIB NOŽILĪT!!!! NU PROTAMS KA JA DIVAS VIENIIBAS BLAKUS TAS KAR PATRU ATSEVIŠĶI! cena par punktu no 20LS!!!!

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: gandrīzelektriķis ()
Datums: 05/08/2008 16:45

tas sanāk,ja 5 kontakti kopā un jāvelk pieci metri jāmaksā 100 ls??un ir ari kas maksā???

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: Esss ()
Datums: 05/08/2008 18:29

man ar liekas ka 20 ls pa daudz, un vispaar nevar taksh taa konkreeti pateikt cik jaamaksaa, viss atkarigs no apstaakljiem

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: odenplan ()
Datums: 05/08/2008 20:49

nu es prasiiju 10 ls. starpnieks saaka piiksteet, ka par daudz, un ka dubultie kontakti , vispaar tie kas atrodas blakus, laikam arii sleedzhi,skaitaas kaa viens punkts.

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: spk ()
Datums: 06/08/2008 12:48

Tā kā man visi "elektriķi" ar saviem "punktiem" un reizrēķiniem un tielēšanos apnika, pasūtīju viņus visus n*h*j un savilku pats. Ir tomēr zvērīga atšķirība, vai rieva jātaisa betonā, ķieģelī, gāzbetonā vai vispār nav jātaisa. Un tas, ka tēls nemāk plānot darbu secību, lai pelnītu, arī nav mana problēma.

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: gamu ()
Datums: 07/08/2008 01:37

mana cena - betons 15, regipsis 8 par punktu. ja nav jāvelk "stadionā", tad drāts garumu neskaitu. ja rindā ir 5 punkti, tad pirmais ir pilnā cena, katrs nākamais 50% no pirmā punkta cenas.

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: spk ()
Datums: 07/08/2008 15:52

gacho, a ja gāzbetons? A ja gāzbetonā tikai vertikālās rievas, kabeļi virs griestiem? :)

Re: vienas vieniibas izmaksas.
Autors: gamu ()
Datums: 12/08/2008 21:10

tu tacu pats savilki, nav jega diskutet?! :)
kopuma jaskatas kur maja atrodas, cik "punktu". lai sarekiantu griezama iri.. degvielu utt. pa 10 latiem es ,piem., rujiena nevaretu uztaisit :)

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **        **  ********  **     ** 
 **     **   **   **         **     **      **   **  
 **     **    ** **          **     **       ** **   
 **     **     ***           **     **        ***    
  **   **     ** **    **    **     **       ** **   
   ** **     **   **   **    **     **      **   **  
    ***     **     **   ******      **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727